nehtyyy.jpg
Foto: Shutterstock

Francouzská iluze

Je to trend nehtů, který v poslední době ovládl sociální sítě. Tento druh manikúry je tak trochu optickým klamem. Ombré efekt vytváří trojrozměrný vzhled, který na nehtech předvádí hru světla a stínu. Pokud jste však milovníky klasické francouzské manikúry, vedle rozhodně nešlápnete. Nebojte se ji ale trochu více okořenit.

Nehty s texturami

Nehty s texturami, které se dají cítit na dotek, budou velkou novinkou pro rok 2023. Budou ozdobené různými aplikacemi včetně 3D obtisků, kamínků, květinových ozdob, kapek a různých méně tradičních aplikací.

Sametové nehty

Tento druh manikúry jsme zaznamenali na sociálních sítích těch největších nehtových guru a stále nabírá na síle s různými aplikačními metodami a designy. Třpytivé laky s magnetickými na nehtech vytvářejí efekt dvou tónů, který připomíná drahý vzhled sametu.

Roztavené kovy

Metalické detaily, které vypadají, jako zaschnutý roztavený kov, dodají nehtům vzhled jako z jiného světa. Vláda chromových designů byla v módě už v roce 2022 a mohli jsme na sociálních sítích vidět, jak si s nimi vyhrávají ti nejostřílenější nehtoví umělci i jak je na červený koberec nosí nejrůznější celebrity. Očekává se, že trend nabere na síle ale hlavně v roce 2023.

Optimistické tóny

Svět krásy může být často únikem ze světa kolem nás… někdy smutného a pochmurného. V roce 2023 se naladíme na optimistické barvy i na našich nehtech. Odvážné, povznášející barvy, jako je tyrkysová, fuchsiová, jasně modrá a svůdná červená, ukáží tuto touhu po optimismu a radosti. Ať už zvolíte jen minimalistickou barevnou špičku na francouzské manikúře nebo výrazný mix jasných tónů na celých nehtech, rozhodně vám to dodá trochu pozitivní energie.

Nehty s aurou

V roce 2023 budou trendem také nehty s aurou vytvořenou pomocí airbrush pistole. Zkrátka uprostřed světlejší a okolo tmavší, nebo obráceně. A klidně i mix dvou různých barev. Jde o design, na který byste si ale určitě měli zarezervovat místo v profesionálním salónu, pokud chcete ten nejlepší výsledek.

Čokoládové nehty

Hnědá může být nejčastěji spojována s podzimními barevnými trendy, ale podle odborníků má být trendem po celý rok 2023. Zatímco karamelově hnědé a jemnější tóny teprve přijdou na řadu, nyní můžeme vidět, jak se do popředí dostává tmavá čokoláda.

Zdroje: Instagramy nehtových designérů, Who What Wear, Vogue

Reklama