sd
Z kolekce: Www.tamsinlondon.cz

Třásně, právě tento prvek nyní můžete spatřit na většině módního oblečení, které je, nebo míří teprve do obchodů. Nové kolekce, ale i ty stávající, jsou plné tohoto detailu, který dělá fádní věci neobyčejnými. Nebojte se tohoto efektivního trendu a roztančete díky nim svůj outfit.

sd
Z kolekce: www.tamsinlondon.cz

Různé třásně a střapce se objevují téměř na všem, a to jak na oblečení, tak i na doplňcích. Výjimkou nejsou ani šperky. Tento zajímavý prvek je už takovou stálicí v módním světě, ale občas jde do pozadí a jindy, jako tomu je právě nyní, se staví na špičku nejžhavějších trendů. Ač je můžete vidět opravdu na všem, tak přeci jen nejvíc se objevují aktuálně na kabelkách, které budou v nové sezóně hitem číslo jedna. Těm se rozhodně ještě budeme zanedlouho v nějakém článku věnovat.

sd
Z kolekce: New Yorker

Nejsou jen výsadou indiánského nebo kovbojského looku, jak si většina myslí. Jsou mimo jiné i bohémské, takže ženy, které milují tento nápaditý a pohodlný styl módy, si přijdou na své. Velké plus je to, že sluší opravdu všem a dá se díky nim, krásné pracovat s postavou. Třásně volte na tu část těla, kterou máte nejraději a ráda byste ji ještě více zdůraznila. Právě toto zdobení totiž na dané místo připoutá chtěnou pozornost a potlačí tak nedokonalosti. Úžasné, že? To ale není vše. Pokud jste malého vzrůstu, pořiďte si módní kardigan, který je asymetrického střihu, nejlépe vzadu kratší, vpředu delší a jeho přední část zdobí ony efektní střapce.

Módní oblečení a doplňky s třásněmi naleznete pro svou inspiraci ve fotogalerii, stačí si už jen vybrat.

Čtěte také:

Reklama