Foto: Shutterstock

Třiadvacetiletá žena přiznává, že je na dietě v podstatě celý život. Už když se narodila, vážila přes pět kilogramů. Během let vyzkoušela snad všechny druhy stravování. Jess na svém profilu přiznává, že jídlo je pro ni potěšením duše a že hlavní problém je u ní v hlavě. Různé životní situace, které jsou stresující, jí mnohdy přivedou k tomu, že se svůj emocionální hlad snaží utišit jídlem.

Zatím se ženě podařilo dát dolů něco přes 45 kilogramů. Ke zdravé váze má ovšem ještě pořádně daleko a kila jí omezují i v péči o její dvě děti. S tak velkou nadváhou jim prostě mnohdy nestačí. Jejím snem je přiblížit se tomu, aby ručička na váze ukazovala něco kolem sedmdesáti kil. Snaží se o to zdravějším jídelníčkem, který je hodně založený na zelenině a bílkovinách, a také pohybem. Jak je vidět na sociálních sítích, Jess ráda tancuje a následně taková videa sdílí se světem. V rámci propagace sebelásky se nezdráhá odhalit své břicho bez trička, a dokonce ho rozvlní v rytmu populárních písní.

Její obezita je potenciálně spojená se spoustou zdravotních problémů i rizikem předčasné smrti. Jess Walsh by tedy rozhodně neměla být brána jako inspirace ve smyslu: jste obézní, vystavte se na sociálních sítích a nic si z toho nedělejte. Sebeláska je důležitá, ale práce na svém zdraví a optimální váze také. Naštěstí se mladá žena rozhodla se sebou něco dělat. 

Reklama