Prahu již podruhé roztančí světové hvězdy orientálního tance – proslulá americká tanečnice Jillina a umělecký ředitel, lektor a choreograf Egyptské státní folklorní skupiny „Kaomeya Troupe“ Osama Emam (Káhira, Egypt). Oba přicestují do Prahy v rámci druhého ročníku mezinárodního festivalu „Let´s Dance 2007,“ který se bude konat od čtvrtka 26. 7. do neděle 29. 7.

Organizátoři připravili bohatý program, ze kterého si vybere široká veřejnost i taneční „fajnšmekři.“ Po dobu čtyř dnů si návštěvníci festivalu mohou vybrat z více než 40 seminářů různých tanečních stylů a pokročilostí – orient, samba, salsa, R'n'B, indický tanec, flamenco a mnoho dalších.
Profesionální orientální tanečnice budou mít možnost změřit síly v 0. ročníku soutěže. O jejich výkonech bude rozhodovat hvězdná porota.


Pohodové sobotní odpoledne na orientálním trhu v divadle Blaník je určené všem včetně dětí. Budou probíhat různá vystoupení tanečních škol z celé ČR.


Zlatý hřeb festivalu je exkluzivní taneční exhibice „Hot Egyptian Night,“ jejíž program byl sestaven pod vedením profesionální choreografky z Káhiry paní Lubny Emam. V sobotu 28.7. v divadle Blaník vystoupí jíž zmiňované hvězdy festivalu, Jillina a Osama Emam. Jako hosté navíc vystoupí Jelena Čicanovič (Srbsko), Rena Milgrom (ČR), Karolina Idrisová (ČR), Katka Krejčová (ČR), Shereen (GB/ČR) a MONA (ČR).

Reklama