Tentokrát se bavíme o tabletkách a tak jsem se rozhodl zašifrovat jeden pěkný zdravotní vtip. Když ho rozšifrujete, jistě se zasmějete a navíc máte budete mít další splněnou hádanku v naší soutěži o kosmetiku RYOR.

Hrajme měsíční hádankovou soutěž o kosmetiku RYOR (viz níže). Tentokrát jsem zašifroval jednen moc pěkný zdravotní vtip. Po zašifrování vypadá takhle....

Akyo nzvezco, noueo xt youkvo ackdvi aczet skxetgzdet. K noueo xt uts rznyo, rznyo... RZNYO!

Mě by zajímalo, jak vypadal vtip před zašifrováním. Ještě vám prozradím, že jsem při šifrování vypustil diakritiku a použil následující abecedu: a, b, c, d, e, f, g, h, ch, i, j, k, l, m, n, o, p, q, r, s, t, u, v, w, x, y, z.

Tak hurá na to!

Je zakázané vkládat odpovědi do diskuze pod tímto článkem! Rozšifrovaný vtip vkládejte do připraveného odpovědního boxu, který najdete po kliknutí na následující odkaz...

Soutěž, respektive tato její část právě začala a končí v pondělí 19. 3. 2012 v 7.30 hodin. Během pondělního dopoledne vám prozradím řešení.

Co můžete vyhrát?

Hraje se o dvě ceny - dva balíčky přírodní bylinné kosmetiky RYOR...

ryor - levanduleryor q10

  • Balíček RYOR levandule obsahuje tělové mléko a sprchový gel.
  • Balíček RYOR koenzym Q10 obsahuje denní krém s UV filtry, noční krém a tělové mléko.

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 12.3.2012 do 12.4.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček RYOR levandule. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o balíček RYOR koenzym Q10.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama