Dobrý den milá Eliano, je fajn si občas zasnít a představit si, koho slavného byste chtěla potkat. Váš tip je Ondřej Vetchý a Ivan Trojan. Oba jsou skvělí herci! Máte vkus:)


Venku krásně prší a hned se zazelenala tráva, azalky si dál kvetou a růže šokující barvou svých květů. Nejlepší čas na to dát si v kavárně nebo doma výbornou kávu!

Sci-fi :

Úplně se vidím jak sedím u stolečku a déšť stéká po prosklené vitríně, po chodníku spěchají zachumlaní muži v pláštích a bundách, dámy zápasí s deštníky a já si sedím v teploučku, v dlaních horký hrnek kávy a rozprávím s Ondřejem Vetchým či Ivanem Trojanem...Možná bych i trapně nevěděla, co říci a možná bych tlachala o počasí, ale možná bych se ptala na běžný život, pocity a zážitky. Pochválila jejich práci a herecké výkony...kdo ví?

Už neprší, ale svítí slunko, venku pofukuje, máme hotovou terasu na níž povrzává slunečník a na patchworkovém sedáku sedí Saša. Jsem jako na trní, ale za chvilku první nervozita opadává, protože Saša  je sympatická a o celebritách ví ledacos. Povídáme si u kvalitní kávy a já jsem ráda, že muž pořídil kvalitní espressovač a káva je čerstvá a voní na kilometry. Za chvíli vyprávím zas já o místních celebritách a po několika hodinách už jsme skončili u dovolených, cestování, jídle a především knih. To už se scházejí i další naši přátelé a muž rozehřívá gril...je prima pohoda.

Přichází kamarádka, jejíž bratr- truhlář „dělá u filmu“ kulisy a různé propriety a tak má spoustu veselých příhod, protože u nás se nedrbe o těch nevyvedených Bambulkách a Bumbalkách či jak se jim říká. Poslední příjemná příhoda byla jak ho Vojta Dyk požádal o nějaké dílko z jeho truhlářské dílny, když je šikulka a když hotovou věc přinesl známému herci povídá mu Vojta:“Víte, co? Pojďte k nám, nestyďte se, Tánička vám udělá kafíčko!“  

Za celebritu považuji jen ty, kteří něco výjimečného předvedli, zachovali si svou tvář a nejsou to žádné rychlokvašky a jednorázové hvězdičky. Nemusí to být zrovna hérečka či pěvec, vždyť každé městečko má svou hvězdu! :-)

Eliana

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

  • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
  • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
  • Která celebrita je vám sympatická?
  • A která celebrita vám leze na nervy?
  • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
  • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
  • Co si myslíte o našich umělcích?
  • Zdál se vám o někom slavném sen?
  • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je CELEBRITA. Předem děkuju!

Reklama