V hlavní roli burgery
 
Albert Hovězí burger Jalapeno 220 g
Běžná cena 39,90 Kč
Se šťavnatým hovězím burgerem dochuceným papričkami jalapeno si užijete grilovací sezonu hezky zostra. Pikantní chuť potěší především pánskou část vaší grilovačky.

Albert Americano burger 220 g
Běžná cena 39,90 Kč
Burger s výraznou chutí hovězího masa, to je klasika, která nesmí chybět na žádné zahradní party.

Albert Burger s rozmarýnem 220 g
Běžná cena 39,90 Kč
Skvělá kombinace hovězího burgeru a rozmarýnu vytváří harmonickou lahodnou chuť. Tento burger je důkazem, že bylinky k masu prostě patří.
 
Albert Hovězí mini burger 250 g
Běžná cena 39,90 Kč
Hovězí mini burgery pro nejmenší grilující mají nízkým podíl soli i koření a dětem padnou přímo do ruky. Ocení je ale i dospělí jako skvělou chuťovku.

Maso, maso, maso!

Albert Kuřecí špíz se špekem
Běžná cena 149 Kč/kg
Pro všechny milovníky jemného kuřecího masa jsou připraveny šťavnaté kuřecí špízy. V kombinaci se zeleninou a špekem vykouzlí gurmánský zážitek na každém stole.

Albert Vepřový twister 290 g
Běžná cena 69,90 Kč
Hledáte něco malého na úvd vaší grilovačky? Hitem tohoto léta je marinovaný vepřový bok v netradičním provedení. Úprava v podobě twisteru zajistí, že se maso krásně propeče a skvěle chutná. Najdete ho exkluzivně v Albertu.

Albert Klobásy Langolt 300 g
Běžná cena 49,90 Kč
Pro milovníky klasiky jsou připraveny chutné grilovací klobásy s vysokým podílem masa v tenkém střívku.

Albert Klobásy s hovězím a vepřovým masem 270 g
Běžná cena 49,90 Kč
Kvalitní klobásky s vysokým podílem vepřového a hovězího masa bez konzervantů jsou naprosto ideální na skvělou grilovačku.

Albert Marinované vepřové medailonky Italia 400 g
Běžná cena 89,90 Kč
Skvělou kombinaci marinády se sušenými rajčaty bez konzervantů a s minimálním podílem soli si zamilují i ti nejmenší. Šťavnaté medailonky si prostě zamilujete.

Albert Marinovaná vepřová krkovice bez kosti Gurmán 525 g
Běžná cena 94,90 Kč
Osvědčená kombinace marinády a krkovičky je na grilování ideální. Maso je díky vakuovému balení kvalitně namarinované a vyzrálé v té nejvyšší kvalitě. Stačí jen rozpálit gril.

Albert Marinovaná vepřová krkovice bez kosti Bylinky 525 g
Běžná cena 94,90 Kč
Nová marináda s bylinkami je vyladěná k dokonalosti. Výrazná chuť masa a jemná marináda tvoří ideální pár. Stačí jen rozpálit gril.

Albert Excellent Sous Vide Vepřová žebra
Běžná cena 199 Kč/kg
Maso na obíračku přímo z ohně je to nejlepší. Vepřová žebra připravená unikátní metodou sous vide budou hvězdou grilování. Tip: Připravte hostům k žebrům několik dipů, kombinace chutí je bude bavit.

Albert Excellent Sous Vide Vepřové trhané 550 g
Běžná cena 109,90 Kč
Skvělé maso připravené metodou sous vide je ideální pro rychlou přípravu burgeru s trhaným masem. Přirozená chuť masa bez přidané vody a konzervantů zajistí skvělý chuťový zážitek.

Více na www.albert.cz

Reklama