To nám to krásně pasuje. Valentýn, prádlo a červená barva. Žádná jiná přece tak nerozproudí krev a nerozdráždí smysly jako červená. Je žhavá, vášnivá, erotická a slušivá. Hlavně na prádle.

Jen zvolit ten správný odstín

Bledulím a zrzkám s pihatým nosem bude nejvíc ladit s pletí teplá červeň rajských jablek, vlčích máků a jeřabin. Prostě všechny červené s nádechem do oranžova.

Sněhurkám s průhlednou pletí a tmavými vlasy padne jak ulitá rafinovaně chladná barva zralých malin a melounů.

Divoškám s tmavou kůží zas sytá a hutná červeň v té nejčistší podobě.

A těm ostatním, co mají strach být středem pozornosti, co nemají dost odvahy nosit klasickou červenou, bych doporučila přimíchat kapku černé. Kdo by odolal ušlechtile sametové barvě vína a českých granátů?

Stačí si jen vybrat. Prádlo je krásné, ale důležitější budete vy!

Podívejte se na modelky a zkuste okouknout nějaké sexy pózy

župan

Dobrý nápad, pokud se trochu stydíte, nebo máte ze svého těla mindrák. Saténový župánek může být dobrou sváděcí rekvizitou

prádlo

Nebo raději bez? Pokud máte takovou figuru, tak se vám ani nedivím. Jednoduché sexy prádlo v barvě malin. Nemusí samozřejmě bezpodmínečně ladit se širmem lampy.

lila

Vypnout hruď a prohnout se jemně do oblouku. Špíčky na bříšku zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Koketní plisované boa jako doplněk? Proč ne, když v tom umíte chodit.

saxík

Nemáte-li doma saxofon, zkuste to třeba s kytarou. Uvidíte, jak na ni začne žárlit

korzet

Někdy působí lehce zahalené tělo více sexy, protože má svoje tajemství. Tenhle krátký korzet bude slušet jen dokonale pevným postavám.

retro

Tanga nejsou nic pro vás? Co byste řekla na prádlo v retro stylu?

saty

Tenhle komplet vypadá skoro jako večerní šaty a modelka jako záhadná osudová žena. Přitom je to „jen“ korzet doplněný saténovou spodničkou.

Foto: Lisca

Reklama