Naše pleť je zrcadlem našeho života a je často vystavována nepříznivým vlivům, proto bychom o ni měly pečovat a rozhodně ji nezanedbávat, a to ani v noci. K tomu nám slouží různé produkty noční péče, které kosmetické společnosti nabízejí. Pojďme se podívat na výběr toho nejlepšího, co vaší pleti můžete poskytnout.

Noční krém

Někdo by si mohl myslet, že péče o pleť během dne je dostačující, ale to je velká chyba. Během dne se sice o naší pokožku starají krémy, které bychom si měly aplikovat každé ráno, ale to nestačí. Během noci se z pleti vylučují toxické látky, které se v ní nashromáždily během celého dne. Navíc pleť je v tzv. klidném režimu, proto absorbuje mnoho více živin, které jí mohou chybět.

Noční kosmetické přípravky jsou tedy tím nejlepším, co můžete pleti dopřát. Jejich struktura má navíc i jiné složení, které napomáhá pleti si řádně odpočinout, zregenerovat se a přijmout vše, co jí chybí. Takže dámy, pokud chcete mít dokonale krásnou pleť a předcházet i jevům stárnutí, noční péči nepodceňujte!

Čtěte také:

Reklama