PĚNOVÉ OČNÍ STÍNY COLOUR MOUSSE

OD RIMMEL LONDON

 

Dopřejte si skutečné potěšení. Rozmazlujte své oči s novými pěnovými stíny Colour Mousse od RIMMEL London. Jemné pěnové složení je tak lehké, že bude vaše oči skutečně hýčkat. Navíc dokonale přilne k povrchu víčka a vytvoří krásné barvy, které vydrží celých 8 hodin!

 

Pokud už vás omrzely málo výrazné barvy klasických práškových očních stínů, udělejte změnu. Pěnové oční stíny Colour Mousse od RIMMEL London jsou k dostání v šesti zářivých perleťových odstínech od jemné růžové, přes oslňující zelenkavou až po svůdnou fialovou. Všechny barvy nádherně prozáří vaše oči.   

 

Nanášení  pěnových očních stínů Colour Mousse je velice snadné.  Stačí  vám k tomu pouze prst, kterým vymalujete celou plochu víčka. Pro rozetření do ztracena můžete použít aplikátor.

 

Se stíny Colour Mousse od RIMMEL London se nemusíte bát toho, že se barva na víčku slije do jedné nevzhledné linky. Díky pěnovému složení přilnou stíny dokonale k povrchu víčka a vydrží tak po celou dobu – dlouhých 8 hodin!

 

Také balení nových pěnových očních stínu Colour Mousse je trendy, moderní a praktické. Skrze skleněnou dózu jednoduše poznáte, jaká barva se uvnitř skrývá. Odstín je navíc naznačen také na černém plastovém víčku, které vše uzavírá.

 

Zářivé odstíny, revoluční chladivé složení a intenzivní barvy, které vydrží až osm hodin – to vše v trendy balení nových pěnových očních stínů Colour Mousse od RIMMEL London.

 

 

 

Více najdete na stránkách www.coty.cz

 

Oční stíny Colour Mousse od RIMMEL London jsou ophthalmologicky testované a jsou vhodné také pro citlivé oči. Orientační maloobchodní cena je 149 Kč / 179 Sk.