Odměňte se sametově hebkou, delikátní zmrzlinou Häagen-Dazs. Ať si vyberete kteroukoliv z nich, Vaše chuťové pohárky zaplesají a vy si budete dlouho vychutnávat slastnou chvíli, kterou máte jen sama pro sebe.

zmzMáte ráda svůdnou vůni a chuť zralých letních jahod? Häagen-Dazs Strawberries&Cream jimi oplývá... Už cítíte, jak se lžička sametově hebké, lahodné zmrzliny, plné šťavnatých jahod, zvolna rozplývá na jazyku - a vy napjatě očekáváte další sousto a požitek, který trvá... Protože zmrzliny Häagen-Dazs obsahují jen kvalitní, přírodní suroviny bez jakýchkoliv chemických látek. A mají jen minimum zašlehaného vzduchu - nejméně ze všech zmrzlin na trhu. Proto jsou zárukou delšího, intenzivnějšího požitku. Teď už víte, proč trvá dlouhých 15 vteřin, než se Vám lžička zmrzliny Häagen-Dazs rozpustí v ústech.

Na jedinečných zmrzlinových dezertech a delikátních nápojích si můžete také pochutnat v rozšířené dvoupatrové zmrzlinárně Häagen-Dazs v pražské Karlově ulici č. 20. Dotkněte se zmrzlinového nebe a vychutnejte si originální kreace s horkými vaflemi se zmrzlinou a ovocnými omáčkami. Nebo si udělejte radost tenoučkými palačinkami s ovocem, zmrzlinou, čokoládovou polevou a opraženými, nasekanými mandlemi.

Možná se raději osvěžíte originálními zmrzlinovými poháry či nápoji. Letošní novinkou je „Pommegranate and Peach Crunch“ se zmrzlinou z granátového jablka, malinovým sorbetem, čerstvým ovocem, malinovou omáčkou, kousíčky voňavých sušenek a šlehačkou. Nebo si vytvořte svoji vlastní kreaci podle své chuti. Připraveno je šestnáct druhů zmrzlin a sorbetů Häagen-Dazs, které v maloobchodě neseženete a jejichž nabídka se stále mění.

Všechny zmrzliny Häagen-Dazs se vyrábějí pouze z pečlivě vybraných surovin. Základ tvoří čerstvá smetana, odtučněné mléko, čerstvý, dvakrát pasterovaný vaječný žloutek a cukr. Podle konkrétního receptu tento základ harmonicky završuje čerstvé ovoce, spousta oříšků, karamel, omáčky z čerstvého ovoce nebo čokoláda. Všechny použité suroviny jsou něčím zvláštní a výjimečné - například do vanilkové zmrzliny Häagen-Dazs se používají pouze jakostní, ručně sbírané vanilkové lusky z Madagaskaru, do čokoládové zmrzliny patří jen ta nejlepší čokoláda s vysokým obsahem kakaa.

zmz

Stejně důležité, jako to, co je uvnitř, je i to, co ve zmrzlině nenajdete. Zmrzlina Häagen-Dazs neobsahuje žádná umělá barviva a příchutě, žádné umělé konzervační látky. A také má pouze minimum zašlehaného vzduchu (podíl zmrzlinové hmoty je 87 %, což je nejvíce ze všech zmrzlin), a proto je zárukou intenzivnějšího, delšího kulinárního prožitku. Teď už víte, proč trvá dlouhých 15 vteřin, než se Vám lžička zmrzliny Häagen-Dazs rozpustí v ústech a harmonická chuť uchvátí postupně všechny Vaše smysly.

U nás je zmrzlina Häagen-Dazs k dostání v různých chutích v půllitrových kelímcích ve vybraných supermarketech a hypermarketech v celé ČR za doporučenou cenu 159 Kč a jako balení se čtyřmi různými 100ml zmrzlinami za 179 Kč. Na originálních kreacích si můžete pochutnat ve zmrzlinárně Häagen-Dazs v pražské Karlově ulici, která vede od Karlova mostu na Staré Město.

Další informace www.haagen-dazs.eu