O vztahu člověka a zvířete bylo napsáno mnohé. Naše domácí mazlíčky máme rádi i s jejich chybami. Jejich neúmyslným záškodnickým tendencím se o pár dní později již jen smějeme a vykládáme humorné příběhy o tom, jak náš mazlíček roztomile rozkousal boty a my konečně máme důvod koupit si nové, moderní. Chceme, aby se v naší společnosti cítil dobře, a dopřáváme mu to nejlepší.

dm

Věděli jste, že v prodejnách dm vycházejí vstříc milovníkům zvířat? Ať již máte doma psa nebo kočku, případně zakrslého králíka najdete ve Vaší dm širokou nabídku těch nejlepších produktů právě pro Vaše zvířátko.

A novinky nevyjímaje! Vybrali jsme pro Vás ty nejzajímavější z nich. Váš pejsek si určitě pochutná na Dein Bestes hovězích granulích (2 kg, 84,90 Kč). Kompletní suché krmivo pro psy je vyrobeno z obilnin, chutného masa, vitaminů a bílkovin a obsahuje všechny životně důležité živiny. Tato směs nabízí vše, co Váš čtyřnohý kamarád potřebuje ke zdravému a aktivnímu způsobu života. Krmivo obsahuje vitální komplex - jedinečnou směs životně důležitých vitaminů, minerálů a stopových prvků.

Koupit můžete také Dein Bestes granule pro psy Exquisit (1 kg, 57,90), které obsahují všechny podstatné látky pro zdravý vývoj Vašeho pejska.

Vynikající pochoutkou, která je ve zvířecí říši velmi oblíbená, jsou Dein Bestes sušenky s kuřecím masem (250 g, 62,90 Kč). Sušenky jako odměna, kdo by odolal!

Pokud jste milovníkem koček, určitě Váš znalec ryb ocení praktické balení masových kapsiček Dein Bestes (8x100 g, 62,90 Kč). Tyto praktické kapsičky jsou díky jednoduchému dávkování výborným pomocníkem i na letní výlety s Vaším zvířecím miláčkem.

A pro naše nejmenší kamarády? Pro hlodavce je třeba ideální Dein Bestes tyčinka pro hlodavce (200 g, 24,90 Kč), pomocí které si mohou brousit zuby a k tomu výborně chutná.

Kromě široké nabídky produktů péče o zvířata nabízí dm svým věrným zákazníkům ještě více! Umožňuje jim nyní za pouhých 25 bodů získat slevu 25 % na krmivo a všechny produkty péče o zvířata! A to už se vyplatí. Stačí si vytisknout poukaz na active beauty terminalu a pak už jen výhodně nakupovat vše, co Váš zvířecí mazlíček potřebuje. Speciální terminálová aktivita probíhá v dm od 11.7.2012 do 25.7.2012

Nikdo nezná Vašeho zvířecího přítele lépe než Vy. Ve Vaší dm najdete za velmi výhodné ceny produkty pro domácí zvířata, které jim budou chutnat a díky nimž budou dobře prospívat. A pokud využijete aktuální nabídky dm active beauty světa výhod, nakoupíte ještě výhodněji.

Reklama