Med je od pradávna ceněnou surovinou pro své skutečně všestranné využití v péči o krásu a zdraví. Už egyptská královna Kleopatra používala nektar do své každodenní koupele. Díky němu měla krásně vyživenou a hladkou pokožku. Pečující vlastnosti medu si nyní můžete vychutnat i vy, a to prostřednictvím nové řady Fa Honey Elixir & Crème. Ta zahrnuje sprchový gel a krém, hýčkající pěnu do koupele a tekuté voňavé mýdlo.   

Ženy očekávají od sprchových gelů vyživující a hydratující účinky. Značka Fa, jež je expertem v péči o tělo, proto nyní přichází s novou řadou Fa Honey Elixir & Crème. Ta nabízí jemnou recepturu se vzácným medovým výtažkem, po jejímž použití bude vaše pokožka hedvábně hladká. Med totiž obsahuje antioxidanty, enzymy a další živiny, díky nimž působí jako jemný peeling, jež krásně vyživuje, vyhlazuje, čistí a hydratuje pokožku.

Řada mycích přípravků Fa Honey Elixir & Crème nabízí kompletní péči o tělo, ať už jde o sprchu, koupel nebo si jen chcete umýt ruce. Sprchový gel a sprchový krém nabízejí příjemný zážitek ze sprchování a jemné čištění pokožky. Jedinečná bublinková koupel a voňavé tekuté mýdlo tuto novou řadu doplňují. Zatímco vůně bílé gardénie a květů žlutého kosatce nabízí luxusní zážitky a budou vás hýčkat po celý den.

Portfolio řady Fa Honey Elixir & Crème:

Fa

  • Sprchový gel Fa Honey Elixir Shower Gel (250 ml / 400 ml) – 59,90 / 84,90

Tento sprchový gel chrání vaši pokožku před vysušením a zanechá pocit neodolatelné jemnosti a hladkosti. Nabízí vůni bílé gardénie.

  • Sprchový krém Fa Honey Crème (250 ml / 400 ml) – 59,90 / 84,90 Kč

Jemná a krémová receptura sprchového krému chrání vaši pokožku před vysušením a zanechá pocit jemnosti a hladkosti. Nabízí vůni květů žlutého kosatce.

  •  Pěna do koupele Fa Honey Elixir (500 ml) – 79,90 Kč

Jemná koupelová pěna bude hýčkat vaši mysl a tělo jemnou vůní bílé gardénie.

  • Tekuté mýdlo Fa Honey Elixir (250 ml) – 59,90 Kč

Hýčkající kombinace jemného mytí a dobře vyživené pokožky v oblíbeném a praktickém balení s pumpičkou.  

  • Tuhé mýdlo Fa Honey Crème (90 g) – 17,50 Kč

Hýčkající kombinace jemného mytí a dobře vyživené pokožky v podobě klasického tuhého mýdla.