Moje víkendy bývají plné práce, a částečně si za to můžu sama. Rozmazlila jsem si rodinku pravidelným víkendovým vyvařováním jak v sobotu, tak i v neděli. Dopoledne tedy trávím u plotny... Někdy mě to hodně štve, ale když pak vidím, jak strávníkům chutná, tak mám hned úsměv na tváři.

Volné dny také věnuji zvelebování své zahrady. Tam je pořád co dělat a tak tam trávím spoustu času. Pak jsem samozřejmě celá rozlámaná a večer, jak se říká, padnu za vlast.

Když si děti usmyslí, jedeme na výlet nebo se konají rodinné oslavy nebo manžel potřebuje s něčím pomoct a to je pořád něco...
Na sebe čas prostě nemám... Jak já bych si přála mít víkend podle svých představ!! Manžel s dětma by hned v sobotu ráno odjel :-) a vrátili by se až v neděli večer :-) .
To by byla nádhera!! Napustila bych si vanu příjemně teplou vodou, přidala pěnu a zapálila vonné svíčky. Krásně bych se uvolnila a relaxovala. Až se mi slastí přivírají očka, jak si to teď představuju! :-)

Po koupeli bych se oblékla do měkoučkého županu, nanesla bych si pleťovou masku,udělala si nehty, poslouchala oblíbenou hudbu, dala si skleničku vína, vychutnala si kousek čokolády, spinkala bych do růžova :-) ........ Zkrátka bych se rozmazlovala!!

A když bych byla v nejlepším, tak bych si vzpomněla, že se mi brzo vrátí rodinka a že určitě bude mít hlad...................... :-)

lenina76


Milá lenino76,
jak vidím, není nic neobvyklého, že víkend jen pro sebe může být pro ženu vzácností.
Hodně záleží na aktivitě a chuti manžela vzít si děti a udělat jim víkendový program.
Reklama