Zatímco vy jste si léto nejspíše užili, vaše pleť musela vydržet všechny nástrahy letních měsíců. Není se tak čemu divit, že může být po létě dehydratovaná, navíc nadměrné slunění způsobuje její stárnutí a vede ke vzniku vrásek. Přírodní egyptská kosmetika Eva Cosmetics, představuje inovovaný Eva medový pleťový krém (55 g/100 g) s pravým včelím medem, který nejen účinně regeneruje pokožku, ale zároveň i aktivně působí proti vráskám.

anoBlahodárné účinky pravého medu byly známy už před tisíciletími a byl používán ve velké míře. V Egyptě se včela stala již v první historické dynastii (3200 př. n. l.) symbolem pro „království“.

Podle egyptských legend byly včely živoucími slzami boha slunce Re. Včelí med používali Egypťané nejen do pokrmů a nápojů, ale také jako kosmetický přípravek. Kleopatra si prý ráda přikládala medovou pleťovou masku.

Med obsažený v Eva Medovém pleťovém krému spolu s vitamíny a minerály pozitivně ovlivňuje stav pokožky, aktivně působí proti vzniku vrásek, napíná pleť a zpevňuje ji. Navíc hojí drobné ranky a viditelně zlepšuje vzhled pleti. Eva Medový pleťový krém je obohacen o složku vitaminů a minerálů, které působí do hloubky. Krém se dobře vstřebává a příjemně voní. Je možné ho používat jako denní i noční pro normální a smíšenou pleť. Jeho aplikací pokožka získá mladší a svěží vzhled. Krém je vhodný i jako účinná regenerace zvrásněné a suché pokožky rukou.

Pozn.: Eva Medový pleťový krém proti vráskám se nedoporučuje při alergii na pravý med.

Inovovaný Eva medový pleťový krém je k dostání v lékárnách, ve vybraných prodejnách COOP a na internetu na www.eva-shop.cz. Jeho orientační maloobchodní cena je 83 Kč (55 g) a 149 Kč (100 g).

 

* * *

K výrobě kosmetiky Eva se používají osvědčené přírodní látky: výtažky z olejů ze silic, dále hřebíčkový olej, mandlový a kokosový olej, léčebné byliny orientu, pravý med, aloe vera atd. Od konkurenčních výrobků se Eva produkty odlišují zejména svojí prokazatelnou účinností a vysokým obsahem přírodních látek. Tváří kosmetiky Eva v České republice je moderátorka EVA DECASTELO.

 

Reklama