Stále více lidí miluje kočky. Kočka je kontaktní, přátelská a vystačí si hodně času sama. Nemusíte s ní, jako se psem, chodit ven na procházky, věnovat se výcviku... co víc dodat. Snad jen to, že kočky si potrpí na dobré a kvalitní jídlo. A proč jí ho nedopřát, když vám za něj přinese tolik radosti. Rozmazlete si tu potvůrku, která na vás celý den čeká doma a tetelí se blahem, jakmile vás spatří! Pak se vám nejspíš žádostivě otírá o nohy, hrbí hřbet a šťouchá do vás, abyste jí už konečně nasypali do misky její dobrůtky? A jak po jídle spokojeně přede, mhouří obrovské žluté oči a blaženě si protahuje nacpané bříško! Udělejte jí radost a kupte jí top nejlepší. Všechno, co vaše chlupatá kamarádka potřebuje, je například obsaženo v luxusních výběrových granulích Purina ONE.

A nejsou to navíc žádné universální granule, ale můžete si vybrat mezi různými druhy, které přesně sednou vaší kočce. Složení namíchal v laboratoři tým odborníků na výživu, složení stravy a výzkum chutí, zvěrolékaři i specialisté na chování zvířat. Z čeho si vaše kočka může vybírat?

purina

Purina ONE Sensitive

Obsahuje speciální granule pro potřeby koček s citlivým zažíváním. Dietní problémy koček jsou totiž velice často způsobené tím, že zvířata nesnášejí určité proteiny, takže složení Purina One Sensitiv jich obsahuje jen omezené množství. Receptura obsahuje kvalitní krůtí maso, rýži, pšenici a čekanku, jejíž vláknina podporuje trávení a napomáhá optimální stolici.

Purina ONE Indoor

Složení těchto granulí bylo navrženo speciálně pro kočky chované doma. Ty jsou samozřejmě méně aktivní, než kočky venkovní, tudíž občas bojují s nadváhou. Navíc se jim v žaludku hromadí chlupy, které po své očistě drsným jazykem spolykají a působí jim zažívací potíže. Purina ONE Indoor však tyto problémy odstraní a kočičí trávení změní v jeden velký koncert.

Purina ONE Sterilcat

Granule vyvinuté speciálně pro kastrované kočky. Sterilizace vyvolává problémy, které mohou vést k nadváze a potížím s močovým ústrojím. Purina ONE Sterilcat má složení s obsahem speciálních minerálů pro kontrolu Ph moči a s obsahem pšenice s bohatým obsahem proteinů pro postupné uvolňování energie a zvyšování pocitu nasycení.

Tak už víte, co dobrého koupíte své kočce? Pro více informací klikněte na: www.purina-one.cz.