5f8d507c46d10obrazek.png
Že to nakyslé chuti SKYRU a skořicí provoněnému štrúdlu dohromady náramně ladí, jsme se mohli přesvědčit už předchozí dvě zimy. Oblíbená příchuť proto vyráží do akce i tentokrát, a to v doprovodu dalšího “mazáka”, SKYRU kokos-mandle. A jak už je u této řady zvykem, vynikají také obě limitované příchutě vysokým obsahem bílkovin (až 10 %) a minimem tuku (0,1 %).
5f8d512a3c23fobrazek.png
Díky zmíněným výživovým vlastnostem si mohou pochoutku původem z Islandu dopřát sportovci, nastávající i čerstvé maminky a jejich nejmenší, senioři a všichni ostatní, kteří se jednoduše rádi stravují zdravě a chutně. Samozřejmostí je také vitamín D, důležitý pro kosti a správné fungování imunitního systému. Tyto vlastnosti dělají ze SKYRU chutnou, a především zdravou svačinu, kterou můžete bez výčitek mlsat kdykoliv během dne. Zimní edici, stejně jako dalších sedm příchutí rodinky SKYR, vyrábí v Bohušovicích z mléka od českých farmářů.
5f8d50868ab20obrazek.png
Do českých obchodů uvedla SKYR jako první Bohušovická mlékárna, a to v květnu 2016. Islandskou tradiční pochoutku z Bohušovic koupíte v prodejních sítích BILLA, Globus, Kaufland, Makro, TESCO, COOP, Žabka, Košík.cz, Rohlik.cz a dalších.
Cena: 19,90 Kč

Více na Skyrcz.cz 
5f8d504f7e79dobrazek.png

Reklama