locittane

Každá žena v sobě nese strach nejen z prvních vrásek, ale také z toho, že pleť přestane být pružná a ztratí svoji přirozenou jiskru. Právě proti těmto známkám stárnutí našla L'OCCITANE řešení v květinách známých pro své lékařské účinky - ve slaměnce a v myrtě. Nejen, že po utržení slaměnka nikdy neuvadne, ale také je symbolem zdraví a dlouhověkosti. Myrta má nesmírné regenerační účinky, je symbolem života a vitality a její životnost je až 300 let. Díky těmto vlastnostem je jejich kombinace ideálním řešením proti stárnutí pleti. Nenechte uvadnout svou krásu ani vy!

Stárnoucí pleť je nevyhnutelná fyziologická změna, která se pomalu projevuje na vzhledu pleti. Začíná už v období patnácti let. Viditelné známky se dají pozorovat kolem třicátého roku, zatímco mezi 40. a 45. rokem života už je stárnutí pleti čím dál více patrnější. Existují tři hlavní typy příčin, kvůli kterým pleť stárne - životní prostředí (UV záření, životní styl, stres, znečištění, počasí, apod.), genetické vybavení a čas. Tyto negativní vlivy především ničí pleťové buňky a způsobují stárnutí. V pokožce je nutná výměna buněk, která se působením těchto vlivů zpomaluje a pokožka stárne. Důležitým prvkem pro uchování mladistvosti je fibroblast obsažený v buňkách pleti, který produkuje mimo jiné kolagen a elastin. Při jejich nedostatku nastává ona obávaná ztráta pevnosti, hydratace a jednotné barvy pleti.

Slaměnka jako synonymum věčného mládí

Protože L'OCCITANE dbá na přírodní složení svých výrobků, našla ingredienci v květině symbolizující dlouhověkost - ve slaměnce. Její latinské jméno - Helichrysum - znamená „Zlaté slunce", kterému se podobají její květy. Svůj původ ovšem má v řecké mytologii, kdy Odysseus během své cesty domů ztroskotal na ostrově Pheaciens. Tam se setkal s Nausicau - dcerou tamního krále. Královská dcera se podobala bohyni a její tajemství krásy tkvělo ve vzácném zlatém oleji ze slaměnky s omlazujícími vlastnostmi. Protože Odysseus potřeboval načerpat sílu a energii pro svou další plavbu, nabídla mu Nausicaa lahvičku tohoto oleje a Odysseus se vypravil na svou cestu domů.

Slaměnka není známá jen díky řecké legendě, ale především pro své hojivé a protizánětlivé účinky. Dnes existuje více než 500 druhů slaměnek, ale pouze Helichrysum Italicum má opravdu výjimečné vlastnosti. Tento druh roste na Korsice v regionu Balagne, kvete každý červen a trhá se jedině ručně. Donedávna nebyla tato rostlina zdomácnělá - první plantáže se objevily až v roce 2004. Ale nejen slaměnka se stala inspirací pro L'OCCITANE. Slaměnku neméně účinně doplňuje myrta - další rostlina z krajů Korsiky. Myrta je také symbolem dlouhověkosti, ale tato vlastnost je následována především regenerační silou. Esenciální olej z myrty je významný pro omlazení buněk a návratu jejich vitality.

Používání výrobků L'OCCITANE s esenciálními oleji ze slaměnky a myrty váš vzhled dokonale omladí. Slaměnkový esenciální olej navrací produkci kolagenu, který tvoří základ pokožky, povzbuzuje výměnu buněk v pokožce a chrání buňky před volnými radikály. Myrtový esenciální olej redukuje nedostatky pigmentu a navrací pleti její přirozenou krásu. Díky kombinaci rostlinných olejů je pleť hladší a vy se cítíte spokojenější. Geniální spojení olejů z myrty a slaměnky je tak zárukou nejen dlouhověkosti buněk a pevnější pokožky, ale umožní vaší pokožce prožít druhé mládí.

L'OCCITANE vám nabízí hned několik výrobků, se kterými budete v boji proti vráskám úspěšné

  • locittaneDivine - luxusní slaměnková péče

Luxusní slaměnkovou péčí můžete bez problémů čelit proudu času. Navrací pleti oslnivou krásu mládí, podporuje vitalitu buněk pokožky a zpevňuje ji. Její aplikace vám dopřeje hedvábně jemný pocit z každého dotyku. Žádaná je také díky svým regeneračním a hydratačním účinkům a přínosná je i v boji proti pigmentovým skvrnám. Navíc pleť krásně provoní - po každé aplikaci se budete cítit příjemně a oslnivě.

  • Divine - sérum

loccitaneDivine - sérum odráží nejnovější vývoj laboratoří L'OCCITANE, díky kterému je toto sérum v současnosti technologicky nejpropracovanějším a nejkoncentrovanějším výrobkem řady DIVINE. Esenciální oleje ze slaměnky a myrty mu dodávají potřebnou sílu v boji proti vráskám a napomáhají uchovat mladistvý vzhled pleti. Zároveň účinně bojuje s pigmentovými skvrnami díky obsahu derivátů vitamínu C. Oproti Divine - luxusní slaměnkové péči navíc obsahuje velice účinnou kyselinu hyaluronovou, která zajišťuje okamžité zkrášlení pokožky.

Díky svému unikátnímu složení, které se rychle vstřebává, Divine - sérum znásobuje účinky Divine - luxusní slaměnkové péče a po jejich použití bude vaše pleť hladká, bez vrásek, viditelně zpevněná a příjemně provoněná jedinečným aroma slaměnky a myrty.

  • loccitaneDivine - oční péče

Divine - oční péče bojuje proti otokům a proti kruhům pod očima. Působí proti očním vráskám, zpevňuje pleť a navrací buňkám vitalitu. Kromě výtažků slaměnky a myrty je obohacena o pohankový vosk a výtažek z jasanu. Vaše oči po aplikaci oční péče budou působit odpočatě, svěže a mladistvě.

Hvězdným výrobkem je Divine luxusní slaměnková péče, která je výjimečná v boji s časem. Díky esenciálním olejům z myrty a slaměnky je pleť prozářená a zažijete tak hedvábný pocit z každého dotyku. Zpozorujete viditelnou redukci vrásek, zpevnění a zářivý vzhled. Proti pigmentovým skvrnám je účinné nově představené Divine - sérum, po kterém bude pokožka svěží a oslnivá. Pokožka kolem očí je obzvláště citlivá - proto L'OCCITANE představuje další novinku Divine - oční péči, která redukuje tmavé kruhy pod očima i otoky a zvýrazňuje přirozenou krásu každého vašeho pohledu.

Jděte kráse a mladistvosti naproti s novými výrobky řady DIVINE společnosti L'OCCITANE. Bojujte s příznaky stárnutí na vaší pleti a nenechte čas zvítězit!

Více zajímavých informací naleznete na www.loccitane.cz.

lupa

Reklama