Když se člověk ráno podívá z okna, padne na něj splín – po uslzených okenicích se spouští vodopády deště... Je tu podzim, lidé oblékli další vrstvu, která zase o trochu víc zahaluje naši přirozenou živočišnost. Školáci dostali první špatné známky, příroda se chystá spát a hraje všemi barvami umírajícího listí, na obloze se škaredí bouřkové mraky. Je tu podzim... A dost!

Protože se nám nechce na léto hned tak zapomenout, připravili jsme pro vás výběr článků, které jste přes léto četli na našem magazínu nejvíce.

Také jste propadla žu-žu botám?

Co to máš na nohou? Vypadá to jak rozplácnuté bonbony Žu-žu. „Ty jsem dostala k narozeninám," pronesla hrdě a pozvedla nohu s „mickeymousí" botou, aby se na ni zálibně podívala.

– Dana Svobodová

Zkusili jste: PIERCING!

V jedné z našich soutěží jste mohli vyhrát piercing. My jsme se dohodli s jednou z vítězek a celou její návštěvu salonu Hell.cz zdokumentovali...

– Jakub D. Kočí

Jste doteková?

Někteří lidé se na vás nalepí a pořád vás musí otlapkávat, nebo hladit. A když ne to, tak alespoň chytit kolem ramen. Někoho to těší, jiný je z toho na prášek...

– Michaela Kudláčková

SOS: Tchyně chce jet s námi na dovolenou

Zkazit dovolenou se dá různě. Buď ji protrpět s „pochlastávajícím“ manželem (viz SOS: Děsím se naší dovolené), nebo na cestu „přibalit“ tchyni s příbuzenstvem.

– Marie Šrámková

Své dítě živím pornem

Kamera! Klapka! Koupelna 12! Akce! Ke sprchovému koutu přichází krásná nahá blondýnka. Tady na ni již čeká její „přítel". Scéna trvá několik minut a texty ve scénáři herci zpravidla znají i ze života.

– Michaela Kudláčková

Nejhorší jsou smraďoši!

Jak je možné, že někdo se zpotí a je jen trošku cítit, a jiný smrdí jako skunk? Čím to je, že některý tělesný pach je tak agresivní? „Barva" pachu souvisí i s barvou kůže...

– Michaela Kudláčková

Potrat? Pácháte vraždu!

Neatakují porodnice, gynekology, na druhou stranu si neberou servítky, když chtějí říct, co si myslí o těch, kdo zastávají právo ženy na svobodnou volbu. Tzv. aktivisté „za život“ o interrupci mluví jako o vraždě.

– Jan Exner

Nenoste ukecané prádlo!

Bílé kalhotky pod bílými kalhotami (které jsou průsvitné vždycky) působí úplně stejně, jako byste šla po ulici jen v těch kalhotkách.

– Dana Svobodová

Líbil se vám víc nějaký jiný náš letní článek? Který a proč?

7) M; 08.59

Reklama