Milé ženy-in. Jsem ráda, že jsem vás po dlouhé době mohla provázet tak milým a optimistickým tématem, jakým jsou naši čtyřnozí domácí mazlíčkové. Děkuji za všechny hezké příspěvky, s fotkami i bez, a hlavně za vaši lásku, kterou svým zvířátkům prokazujete. Ta je pro ně určitě dárkem nad dárky.

Dnes jsme si povídaly o dárcích a dárkem také dnešní téma ukončíme. Dárkem, který si jedna z vás „vypsala“ pro svého domácího mazlíčka.

Na balíček krmení pro kočky značky Purina se může těšit kočka čtenářky Martiny za příspěvek Doma jsme ještě neměli krokodýla ve vaně nebo koně v obýváku

Vy ostatní nebuďte smutné, že se na vás nedostalo, pozdravujte a pohlaďte za nás své domácí mazlíčky, a mějte se všichni co nejkrásněji.

Zítra budeme na našich stránkách probírat vážné téma, ale doufám, že ani to vás neodradí, a mému kolegovi Jakubovi Kočímu napíšete příspěvek.

Zítra: Podrazy na seniory

Senioři to nemají v dnešní době vůbec lehké, milé čtenářky. Věnujeme jim celou zítřejší editaci, ale téma nebude vůbec veselé. Zajímají mě totiž podrazy, kterých se lidé na seniorech dopouští - stala jste se někdy svědkem takového podrazu?

Určitě jste se už někdy v životě setkala s podrazem vůči seniorovi. Mohlo se to stát ve vaší rodině, ale třeba jste byla i svědkem, že někdo okradl důchodce na ulici. Napište mi to k zítřejšímu tématu dne!

Své příspěvky posílejte na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama