Clipboard0hana.jpg

Na první pohled vypadá podlaha Muse Beton botanický (oficiální název) jako klasická teracová podlaha, v místnosti vyvolává pocit sofistikovanosti a vytříbeného stylu. Při bližším zkoumání se však nenápadně vynoří nádherné detaily divokých květin, které dodají každému prostoru specifické charisma. Interní tým designérů Quick-Stepu čerpal inspiraci z přírody a pečlivě pracoval se skutečnými divokými květinami tak, aby vytvořil autentickou laminátovou podlahu.

Vysoce kvalitní řemeslné zpracování je patrné z každého milimetru designu podlahy. Své dlaždice Quick-Step vyvíjí pomocí nejmodernějších technik tak, aby byly skutečně odolné a vydržely nám dlouhá léta. Laminátová podlaha díky tomu nepodléhá každodennímu opotřebení a zároveň si uchovává svou výraznou vizuální přitažlivost.

64bfa34c0d2abClipboard02.jpg

Výsledkem je mistrovské dílo v podobě podlahy, která hladce integruje půvab přírody do současných interiérů. Botanický beton z kolekce Muse přináší dokonalou rovnováhu mezi současnými trendy v estetice a organickou krásou divokých květin, což z ní dělá skutečně univerzální volbu pro váš domov

Reklama