nehty-seznam.jpg
Zdroj foto: Shutterstock

Stejně jako se mění trendy v jiných oblastech módního průmyslu a odvětví s ním souvisejících, tak i nehty podléhají tomu, co je zrovna v kurzu. Ještě před loňskou zimou rozpoutala modelka a manželka známého zpěváka Hailey Bieber vlnu perleťové manikúry. S postupujícím podzimem se pak na sociálních sítích často objevovaly sytě hnědé nehty po vzoru modelek na přehlídkách značek Brandon Maxwell a Michael Kors. Podzimní období hnědým odstínům nehtů přímo nahrávalo. S tím je teď ale konec.

Sychravý podzim i mrazivá zima jsou za námi a nás teď čeká radostné a k životu probuzené jaro, které s sebou přináší i nové trendy v oblasti nehtů. Pojďme se podívat jaké jsou.

Veselé motivy

Miniaturní kytičky, srdíčka, vlnky, třešničky, to je oč tu běží. Můžete mít na všech prstech stejný motiv, nebo každý nehet ozdobit jinak. Čím bláznivější, tím lepší.


Pastelová francouzská manikúra

Francouzská manikúra je tu s námi v různých obměnách už pěknou řádku let. A jiné to nebude ani letos. Bílé proužky vystřídaly pastelové barvy všech odstínů na blyštivém podkladu. Ty se navíc stále dají kombinovat s hravými kresbami.


Barbie nehty

Syté odstíny růžové, ale i špetka oranžové či lila. Tyto barvy vám zaručí dokonalé Barbie nehty.


Nebesky modrá

Co jiného vás spojí s jarní modrou oblohou než nehty stejné barvy. Nebesky modrá bude hitem tohoto jara.

Zdroj info: autorka článku, marianne.cz 1marianne.cz 2, instagram@peachinails, instagram@leminimacaron, instagram@lillypalm__, instagram@merits_hand