Pojďte opět nahlédnout do soukromí slavných. Zahraniční celebrity otevřely svá rodinná alba a pochlubily se snímky, na kterých jsou zachyceny jako malé děti. Chcete vidět, jak rozkošně vypadaly slavné ženy, které v současnosti vydělávají miliony dolarů? Podívejte se!

Německá supermodelka Heidi Klum sdílí na Twitteru svůj snímek z doby, kdy krásce bylo devět let. Na hlavě budoucí top modelce září červené a zelené vlasy a nechybí tmavá rtěnka.

foto1

Herečka Reese Witherspoon se na Instagramu pochlubila fotografií svého mladšího já, jak pózuje rodičům na sekačce.

foto2reese

Sladká Miranda Kerr. Jedna z nejbohatších modelek světa a bývalá manželka herce Orlanda Blooma vypadala jako andílek už v době, kdy měla pouhý rok!

miranda

Brazilská kráska, modelka Gisele Bündchen a maminka dvou dětí, je rozkošná v každém věku.

giselle

Ireland Baldwin, dcera herečky Kim Basingerové a herce Aleca Baldwina, se pochlubila na sociální síti fotografií, na které je zachycena se svou krásnou matkou.

baldwin

Zpěvačka Katy Perry, jejíž videoklipy patří k nejvíc oceňovaným a nejdražším, co se výroby týče, zveřejnila svůj snímek, na kterém je zachycená v námořnickém kostýmku.

kate

Také herečka Jessica Alba nechala své fanoušky nahlédnout do soukromí. Ze svého archivu vylovila snímek, jak vypadala v osmdesátých letech.

jessica

Foto: Instagram, Twitter

Reklama