Rozkládací postele jsou stále žádaným artiklem – až každý desátý Čech spí na rozkládací posteli nebo pohovce. Rozkládací postele najdou své využití jak pro trvalé spaní, nebo třeba jako řešení spaní pro hosty nebo i do dětských pokojů. V garsonce je pak rozkládací postel často jedinou možností, jak spaní vyřešit.

jmp

U rozkládacích postelí je zásadní, aby postel poskytovala jednak příjemné sezení, ale také pohodlné ležení a spánek. Rozkládací postel se skládá ze dvou částí: samostatný rám umožňuje rozložení lůžka na požadovaný rozměr. Vhodná matrace pak ve složeném stavu nabízí anatomicky správné sezení včetně pohodlného opření. Po rozložení je matrace zcela rovná, bez mezer a nabízí příjemné ležení a spánek. Strana na sezení je nejčastěji čalouněná, strana pro ležení může být opatřena i matracovým potahem. Důležitá je také snadná manipulace s lůžkem - proto při nákupu ověřte, zda má postel kvalitní provedení i funkční rozkládání.

jmp1

Novinka z JMP Studia zdravého spaní – rozkládací postel Mateo. Postel Mateo má jednoduché linie a nabízí se v pěti barevných dezénech (lamino). Rozkládací postel můžete vybavit jak jednodušší, tak i kvalitní matrací. Nyní můžete pořídit rozkládací postele výhodně.

jmp2

JMP Studio zdravého spaní

Více inspirace najdete na stránkách www.loznice.cz

jmp3

Reklama