Postavičky Looney Tunes jistě dobře znáte z televize, ale pokud si přece jen nejste jistí, zde je malé připomenutí:

 

Kanárka Tweetyho jistě znáte jako domácího mazlíčka mírumilovné babičky, který se musí neustále bránit úskokům hladového kocoura Sylvestera. Tentokrát z jeho klícky ale neuslyšíte typické „Myslím, že jsem zahlédl kočičku.“ – náš malý kanárek si totiž pořídil skatepark a den co den trénuje na skateboardu. Ve volném čase si pak protáhne kosti při fotbale.


 

Kocour Sylvester Tweetyho ale stále stíhá, a proto se i tentokrát rozhodl být kanárkovi na blízku při jedné z jeho oblíbených aktivit – při fotbale. Myslíte, že se mu podaří se alespoň trefit do míče? Kdyby ne, rozhodl se vsadit ještě jedno želízko do ohně, a to surfování. 

Kačer Daffy vždy platil za toho, kdo má stále pusu plnou řečí, a to ještě navíc ušišlaných a pěkně uprskaných. Kocour Sylvester by vám ale potvrdil, že jeho nejsilnější stránkou je surfování na divokých vlnách oceánu. Aby ne, vždyť na moři si může tlachat dle libosti.

 

Tasmánský čert Taz toho naopak mnoho nenamluví. A když, tak mu nikdo nerozumí. Zato má ale energie jako málokdo a své superrychlé tělo nyní protahuje na kolečkových bruslích. Že během jízdy prošoupe několik sad koleček? Taze to vůbec netrápí, hlavně, že je fofr!

 

Bugs Bunny by mohl vyprávět, že Tazovi na bruslích lze jen těžko stačit – občas si spolu vyjedou. Bugs je jednoznačně vůdčí typ a dost možná mu v tom pomáhá i zvýšený příjem vitaminů v podobě mrkviček. Bugse nikdo nepřeveze, ovšem pouze pokud není v dosahu Lola, to pak i Bugs ztrácí hlavu.


 

Lola Bunny miluje míčové hry, a i když občas dělá nedostupnou, ráda hrává na hřištích poblíž parků, kde bruslívá Bugs. Má pěkně mrštné pohyby a umí být pořádně vychytralá, takže ji nikdo neobalamutí, i když si občas mezi pánským osazenstvem Looney Tunes připadá trochu sama.

 

Yosemite Sam má proklatě rychlé kolty a ještě rychlejší píšťalku. Pokud by někdo měl rozhodovat o fair play, je to rozhodně Sam. Rád píská zápasy Lole, ale i Tweetymu a Sylvesterovi.

 

Tak neváhejte a seznamte se se sérií Looney Tunes Active! na www.kinderprekvapeni.cz a uvnitř vajíček Kinder Překvapení!
Reklama