Každý týden pro vás vybíráme nejzajímavější osobnosti veřejného života. 

Za poslední dobu jste tak mohli prostřednictvím rozhovorů na Ženě-in nahlédnout do soukromí víc než třicítky celebrit, jakými jsou například herec Lubomír Lipský, dcera známého fotografa Marie Saudková, modelka Simona Krainová, herečka Veronika Žilková, plavkyně Yvetta Hlaváčová anebo vynikající britský režisér Alan Parker.

Tady jsou rozhovory, ve kterých se oslovení nejvíc „odhalili" a které vás nejvíc zaujaly.

Lubomír Lipský: Divadlo mě drží při životě!
Herecká legenda o adopci dětí homosexuály, o kvalitě Kameňáků a také o nevěře a karbanu.

Alexej Pyško: Žena a mozek – krásná kombinace
Jméno vám asi moc neřekne, slýcháte ho ale častěji, než si umíte představit. Promlouvá k vám, když Bruce Willis bojuje proti přesile.
Marie Saudková: Heroin jsem vyměnila za děti
Výtvarnice Marie Saudková-Havlenová je dcerou fotografa Jana Saudka. Jak dnes žije neposlušná dcera, která si prošla závislostí na heroinu a ženskou káznicí?

Robert Vano: Jsem gay, a co má být?
Světově uznávaný módní fotograf Robert Vano. Jeho žáci o něm prohlašují: Je to mistr všech mistrů. Jaký je Robert ve skutečnosti?

Simona Krainová: Ať vás muži zahrnují dárky!
Sympatická topmodelka Simona Krainová nám na sebe prozradila, proč ji někdy štvou bulvární novináři, kam pojedou s přítelem Jiřím Hudlerem na dovolenou a další tajemství...
Tomáš Hanák: Vůči rodině mám pocit viny!
Na nic si nehraje, upřímně odpovídá na každou položenou otázku a zvládá při tom i vtipkovat. Mluví nespisovně, rozvážně a rozhodně nikam nepospíchá, i když mluví o nepříjemných věcech.
Yvetta Hlaváčová: Přemýšlím o adopci dítěte!
Rozhovor s českou plaveckou hvězdou a pokořitelkou kanálu La Manche Yvettou Hlaváčovou. Nechte si proslunit léto jejím přáním speciálně pro vás!
Petra Němcová: Tohle je můj recept na krásu!
Světová topmodelka Petra Němcová. Jak se udržuje v kondici? Žije se lépe v Praze nebo v Paříži? Co chystá v nejbližší době? Jaký je Bruce Willis? Petra poskytla exkluzivně Ženě-in rozhovor.
Režisér Alan Parker: Česko bych si oblíbil!
Obdržel nespočet ocenění a nominací. Natáčel filmy s největšími hollywoodskými hvězdami. Vynikající britský režisér Alan Parker Ženě-in poskytl exkluzivní rozhovor.

Maruška (7), hvězda Bathory: První rozhovor
Talentovaná dívenka, kterou jste mohli vidět ve filmu Bathory v roli Anny, dcery Alžběty Bathoryové. Nejen o natáčení jsme si popovídali s ní a s její maminkou scenáristkou Evitou Naušovou..

Všechny rozhovory nejdete zde:

Která osobnost by zajímala vás?

Reklama