Přinášíme vám rozhovor s výherkyní loňského ročníku, Janou Bryndovou, jejíž půvab můžete vidět ve vybraných kampaních obchodního centra Atrium Flora. Co baví Janu, jak se připravovala na soutěž a co pro ni znamená vítězství, se dozvíte z následujícího článku.

Jana Bryndová, studentka pražského jazykového gymnázia, vyhrála loňský ročník soutěže o tvář Flory. Do té doby neměla s modelingem žádné zkušenosti a vítězství si opravdu užila. I proto, že se jí do soutěže vůbec nechtělo přihlásit. A takhle hodnotí uplynulý rok.

Tvář Flory

Proč ses do soutěže o tvář Flory přihlásila?
Vlastně kvůli mamče. V den, kdy jsem se šla přihlásit, jsem neměla zrovna dobrou náladu a moc se mi do soutěžení nechtělo. Právě mamka mi tehdy řekla, že za zkoušku nic nedám a že bych taky mohla jednou litovat. O cenu pro vítěze jsem se nestarala, ale jsem soutěživý typ a tohle byla velká výzva.

Připravovala ses nějak na focení a finále?
Na focení ani na finále jsem se extra nepřipravovala. Jen jsem se hrozně těšila, finále pro mě byl velký den.

Věřila sis, že soutěž vyhraješ?
Na výhru jsem si rozhodně nevěřila, ale doufala jsem v nějaké dobré umístění. To asi doufá každý, kdo se pouští do takové soutěže.

Tvář Flory

Jaké byly tvé pocity po vyhlášení, vzpomeneš si ještě na ně?
Vzpomínám si na ně pokaždé, když je mi smutno, vždy mi to zvedne náladu. Úžasný zážitek a já byla šťastná, že tam u toho mám svoji rodinu.

Co jsi od soutěže čekala?
Chtěla jsem si pro sebe dokázat, že to zvládnu. Že zvládnu zůstat taková, jaká jsem, i když nervy velmi pracovaly. Když jsem se dozvěděla, jaké jsou disciplíny, tak mi to trochu nahnalo strach. Nejvíce jsem se bála rozhovoru a hlavolamu. Rozhovoru proto, že nejsem zvyklá mluvit do mikrofonu před tolika lidmi, a z hlavolamu proto, že jsem se bála, že to jediná nezvládnu. Nějakým zázrakem jsem byla jediná, které se to povedlo vyřešit. Naopak jsem si věřila ve sportovní disciplíně, protože jsem od malička sportovec a sport je pro mě velkou vášní.

Změnil se ti soutěží život? Jak?
Musím říct, že mi to hrozně pomohlo. Dřív jsem vždycky hrozně řešila, co si ostatní myslí a byla jsem z toho občas velmi nešťastná. Soutěží jsem si ale něco dokázala a teď mě už jen tak něco nerozhodí. Pro mě samou a můj pocit to byl obrovský úspěch.

Čeho si nejvíc ceníš za rok svého kralování?
Pro mě byl nejlepší pocit krátce po vítězství, kdy jsem za část své výhry mohla udělat radost dětem z dětského domova a tím splnit i jejich přání k Vánocům.

Je nějaký zážitek, který by sis chtěla zopakovat?
Celý ten rok, ale nejvíc jsem si užívala focení s Bryanem. Velmi mě potěšilo, když mi kamarádi posílali fotky s plakáty, na kterých jsem byla. Nebo se s nimi dokonce i fotili.

Jak ses za ten rok změnila ty?
Já jsem se vždycky snažila o sebe dbát, moje vizáž bude asi vždy ovlivněna sporty, které byly hodnoceny i jako velmi estetické. Ale samozřejmě se třeba snažím víc pečovat o pleť a postavu. Když vím, že jdu do Atria Flora, vždy se do zrcadla mrknu dvakrát. Rozhodně jsem se také přiučila spoustu nových vychytávek jako je používání různých rozjasňovačů a sepínání oblečení. :)

Tvář Flory

Co bys poradila finalistkám Tváře Flory 2015, na co se mají připravit?
Pokud bude sportovní disciplína, tak děvčata začněte včas chodit do fitka, protože já jsem po finále týden nemohla chodit a to jsem sportovec. Připravte se na bojovnou náladu v šatně. Hlavní je zůstat po celou soutěž v pohodě a sama sebou!

Od 27. července do 31. srpna se můžete přihlásit do dalšího ročníku soutěže s názvem Staň se tváří Flory, která vám může pomoci změnit váš život a otevřít dveře do vysněného světa modelingu. Třeba právě vám se podaří získat výherní korunku ve velkém finále, které se uskuteční 14. října 2015 v OC Atrium Flora.

Kompletní informace o soutěži Staň se tváří Flory se dozvíte na webových stránkách www.atrium-flora.cz nebo na www.facebook.com/AtriumFlora, kde budou v průběhu soutěže vystaveny fotografie přihlášených soutěžících a možnost hlasování

flora

Reklama