blobid0.png

Pro koho jsou tyto produkty určeny?
Pro všechny, kdo se chtějí starat o svou pleť a bojovat proti stárnutí pleti - ať už s určitým zaměřením například na vrásky, pevnost pleti a podobně nebo čistě preventivně. Produkty jsou tedy určeny pro ženy i muže každého věku.

Od jakého věku by vlastně měly ženy používat anti-ageing kosmetiku?
Je to velmi individuální podle stavu pleti. Vždy je třeba se zamyslet, jaký kdo chce efekt. Jsou výrobky, které cílí čistě na vrásky nebo na zpevnění pleti, na druhé straně jsou komplexní výrobky, které jsou určeny všeobecně na zlepšení stavu pleti, ať už se to týká redukce vrásek a jemných linek, zpevnění pleti, vyplnění nebo dalších účinků. Všeobecně můžeme říci, že od 25. roku života je možné používat výrobky, které zmírňují projevy stárnutí, protože právě v tomto věku začíná docházet k úbytku kolagenu v pleti.

Co dokáže s pletí udělat sérum?
Velmi rychle zlepšit stav pleti podle toho, co dané sérum nabízí. Například Obnovující Anew Power sérum nabízí 7 omlazujících účinků v pouhých 7 dnech. V praxi to znamená, že při pravidelné aplikaci séra ráno i večer pod váš oblíbený pleťový krém uvidíte po 7 dnech zlepšení vaší pleti.

Proč je nutné používat speciální oční krém a nestačí klasický pleťový?
Oční okolí má velmi jemnou strukturu, a proto si žádá speciální péči. Oční krémy jsou vyvinuty na to, aby si poradily s linkami v očním okolí, jemnými vráskami a také s otoky, které mohou vznikat. Oční krém má lehčí texturu než pleťový krém.

6454e01550759blobid0.jpg

Jak často produkty používat, aby byly výsledky co nejlepší?
Pravidelně ráno i večer. Vytvořte si rutinu, která vám bude vyhovovat. Vše je o pravidelnosti. Ráno pleť chystáte na celodenní „zátěž“, večer pleť regeneruje.

Jak používat Obnovující Anew Power sérum?
Na vyčištěnou pleť po aplikaci pleťového tonika. Naneste 1 pumpičku séra do konečků prstů, lehce prohřejte pomocí druhé ruky a poté aplikujte jemnými tahy od středu pleti směrem ven. Vyhněte se očnímu okolí. Poté můžete přidat 1 pumpičku a pokračovat na krk a dekolt. Dalším krokem je aplikace očního krému, poté pleťového krému.

Jak používat Obnovující Anew Power oční krém?
Na vyčištěnou pleť po aplikaci pleťového tonika a pleťového séra. Naneste množství ve velikosti zrnka rýže na prsteníček, rozetřete o druhý prsteníček a od kořene nosu lehkými poklepy postupujte v očním okolí pouze po kosti až ke spánku. Nepřesahujte blíže k oku. Stejně postupujte i na horním víčku, tedy od kořene nosu jdete po kosti až ke spánku. Pro aplikaci očního krému používáme prsteníček, protože vyvíjí nejmenší tlak.

645a06125e3cfobrazek.jpg
Foto: AVON beauty trenérka Markéta Kušnírová

Může sérum nahradit pleťový krém?
Nemůže. Pleťový krém chrání naši pleť a drží se na povrchu pleti. Pleťové sérum řeší konkrétní problém a dostane se hlouběji do pokožky.

Na jaké bázi nebo respektive technologii tyto produkty fungují?
Obnovující Anew Power sérum i Obnovující Anew Power oční krém obsahují technologii PROTINOL™. Jedná se o průlomovou technologii v péči o pleť, exkluzivně patentovanou Avonem. PROTINOL™ pomáhá pleti obnovovat až 7 let úbytku kolagenu během 7 dní díky stimulaci produkce kolagenu navýšením poměru dětského kolagenu (typu III) ke kolagenu dospělých (typu I). Posiluje tím pojivovou tkáň a pleť tak může obnovit mladistvější vzhled. Výsledkem je pevnější, plnější a viditelně zdravější vzhled pleti.

6454e018eccfcobrazek.jpg

Kdy je možné vidět první výsledky péče s těmito kosmetickými produkty?
Při pravidelném používání ráno i večer uživatel pozná pocitově první změny již po první aplikaci. Pokožka bude hydratovaná a rozzářená. První viditelné změny nastanou po 7 dnech pravidelného používání.

Uvidí spotřebitelky výsledky, i když už nějaké vrásky mají a s tímto typem produktů teprve začínají?
Ano, pokožka bude hladší a vyplněná. Pokud při používání setrvají, výsledek bude znát i na pleti, která má již viditelné vrásky. Postupem času budou vrásky a jemné linky redukovány.

S jakou další péčí doporučujete toto sérum a oční krém používat?
Tyto produkty můžete kombinovat s jakoukoliv péčí. Pokud ale mohu doporučit, tak navažte na produkty ANEW. Celá značka cílí na stejné technologické postupy a pro uživatele na nejrychlejší výsledky. V rámci řady ANEW si vyberete pleťové krémy podle věku a také produkty pro citlivou pleť.

Děkujeme za odpovědi.

Obnovující Anes Power duo je v prodeji od 1. 5. 2023. Objednat ho můžete na www.avon.cz nebo u své Avon Lady. Deset našich čtenářek právě oba produkty testuje, těšíme se na jejich recenze, o které se s vámi podělíme. Můžete se těšit na shrnující článek, který vyjde v druhé půlce května.

6454df557d94eobrazek.jpg

Naše články:

Přečtěte si redakční test naší kolegyně, která si výsledek testování ověřila přístrojem Canfield Vision, který má možnost objektivně posoudit vzhled pokožky a zobrazit vaše pigmentové skvrny, rozšířené žilky, akné, ale i vrásky.

Na naší redakční výzvu s možností testování reagovaly stovky čtenářek, my jsme vybrali deset z nich, které oba produkty testují. Článek s výzvou je zde:

6454df48ec0e3obrazek.jpg