Foto: Profimedia

Co nejraději děláte na podzim, abyste zahnala splín či únavu? Z čeho čerpáte energii?
Neřekla bych, že mi podzim přináší splín či únavu. Občas mi to zní jako výmluva. Ano, po létě se do života vrací víc té rutiny, den je citelně chladnější, zkracuje se… Ale nic z toho přece není důvod na zhroucení. Já mám podzim ráda. Jeho barvy a právě ta melancholie ho dělá zajímavým.

Co byste doporučila ženám v péči o pleť a o své tělo? Jak se udržujete ve formě?
Hodně tekutin, čerstvého vzduchu a hormonu štěstí! To vše beru jako zdravé jádro. Základní stavební jednotky. A pak samozřejmě správné produkty, vhodné pro váš typ pleti. Vždy je dobré nechat si poradit a nebát se změny, pleť velmi často právě díky jinému složení prvků pookřeje. A pokud jde o formu, znovu opakuji: každému sluší a vyhovuje něco jiného. Najděte si ten svůj způsob, kdy pro vás pohyb bude zároveň i odpočinkem.

Dbáte na zdravou stravu, nebo i ráda mlsáte? A čím hřešíte nejraději?
Samozřejmě že přemýšlím, co do těla vpravit. Kdybych poslouchala jen své chutě, vypadala bych jinak. Na druhé straně, nejsem žádný extrémista a opravdu nezobu jen zrní. A ano, také hřeším. Zbožňuji zmrzlinu a čokoládu. A podle potřeby a objemu vydané energie si jí bez výčitek občas s chutí dám. Většinou mám takhle hozenou neděli. To fakt neřeším a hřeším.

Máte nějakou vychytávku v líčení?
Pro mně jsou důležité oči. A když je zrovna nemám zvýrazněné černou kočičí linkou, dám vyznít puse. Jen u focení, kdy jsem v rukách vizážistů, se nebojím experimentů a různých variací. 

Co v péči o pleť nikdy nevynecháte?
Odličovací pěnu a dobré krémy. Samozřejmě i ten pod oči. 

Jste tváří nového parfému od AVONu. Jaké jsou vaše oblíbené vůně? K čemu ráda čicháte? A nemyslím teď konkrétní parfémy, ale vůně obecně.
Mám ráda vůni dětských piškotů. Připomíná mi dětství a jeho svět fantazie. Kolotoče, smích, jednorožce, duhu… Vše, co mám ráda i dnes. Jen na to, čím jsem starší, mnohem méně narážím. A proto mě baví si tyhle obrazy do toho dospělého světa občas přičarovat. A vůně obecně, mají tu moc, nechat nás snít.

Video z tiskové konference, na které byl představen parfém Maxima, jehož tváří je Dara Rolins:

Reklama