Na 3D tiskárně si vytisknou magnety s maskotem Maxíkem anebo si v kreativní dílně zkusí vyrobit originální školní pomůcky. V herní zóně mohou využít X-boxu Kinect a trochu se po prvním školním týdnu odreagovat. Od 14 hodin se bude na děti těšit youtuberka a tanečnice Andy Coconut, se kterou si užijí spoustu legrace, tance a soutěží. A právě s ní udělala redakce Žena-in.cz rozhovor. Pokud by někdo náhodou do Maxíkova netrefil, dovede ho tam maskot Maxík a jeho družina, kteří se budou po celý víkend pohybovat po centru a fotit se s návštěvníky.

5b9242211bdcfobrazek.png

Přečtěte si zajímavý rozhovor s Andy Coconut.

Na co se s vámi mohou návštěvníci CČM o víkendu těšit?
Mohou se těšit na krátké taneční workshopy, workshopy malování na trika a vaky, různé soutěže a také X-Box Kinect! Tak doufám, že dorazí a společně si užijeme první poprázdninový víkend!

Co máte pro ně přichystané?
Já osobně jsem si pro návštěvníky připravila na odpoledne taneční workshopy a meet&great, kdy za mnou mohou všichni postupně přijít, vyfotit se, popovídat si a podobně.

Od kolika do kolika vás mohou v CČM potkat a přesně kde?
Na akci budu v sobotu i neděli od 14-18 hodin, v Maxíkově.
5b92422a6dba5obrazek.png

Jak vzpomínáte na začátky školního roku?
Jako mladší jsem se do školy vždy na první den těšila, ale teď je pro mě škola spíše stres a starost.

Kde všude vás mohou lidé sledovat?
Mohou mě sledovat na youtube pod jménem Andy Coconut a nebo na instagramu @andy_coconut.

Kdy a proč vás napadlo založit si vlastní youtube kanál?
Na youtube začala jako první točit moje sestra Carly (Carrie Kirsten). Postupem času chtěla, abych s ní točila videa a mě to začalo bavit, a tak jsem si založila youtube kanál a asi rok na to začala také natáčet. Nyní je to asi 2 roky, co už na youtube natáčím.
5b92423278a46obrazek.png

Co na to říkají spolužáci, že do školy chodí se známou youtuberkou? :)
Je to těžké. Myslím, že nejsem jediná z youtuberů, kdo to má tak, že ve tříde kvůli tomu, co dělá, není úplně oblíbený. Kamarády ve třídě samozřejmě mám, ale většina se jich se mnou spíše nebaví.

Můžete prozradit něco ke kariérním plánům do budoucna?
Určitě bych svou tvorbu ráda směřovala více tanečním směrem a posunula ji na vyšší úroveň. Plánuji další videoklipy a myslím, že fanoušci se mají na co těšit.

Děkuji za rozhovor, přeji hezký den!
5b924242b17d9obrazek.png

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz  nebo na www.facebook.com/centrumcernymost .

blobid0.png

Reklama