profimedia-0613014679.jpg
Foto: Profimedia

Když jste teď veřejně známou osobností, setkal jste se třeba i s neodbytnými fanynkami? V MasterChefovi vám fandila spousta žen.
To je pravda, ale řekl bych, že i mužů. Musím říct, že všichni fanoušci se chovají skvěle a jsou slušní. Nevím, jestli mi třeba sociální sítě nefiltrují jen to dobré, ale zatím to tak je. Fanynky mám, ale nejsou neodbytné. Velmi bych jim chtěl poděkovat.

Říkal jste, že se na sociálních sítích i v reálu setkáváte jen s pozitivními reakcemi. Čím si to vysvětlujete?
Bylo by skvělé, kdyby to bylo kvůli tomu, že se svět mění k lepšímu. Že jsme všichni tak nějak pozitivnější. Tenhle utopistický překlad by byl super. Ale upřímně to bude spíš tím, že nejsem a nikdy jsem nebyl konfliktní typ. Nikdy jsem se s nikým nehádal.

Obecně se ale říká, že pokud chcete být úspěšný, tak se do nějakých těch konfliktů občas zapojit musíte. Vy jste ale taková rarita v tom, že vás má podle mě každý rád…
Kdybychom uvažovali všichni stejně jako já, tak si myslím, že by byl ten svět hezčí. Všichni bychom se měli krásně, ale tak to bohužel nefunguje. Můj táta, který tady dnes je, má heslo: „Udoláme je dobrem“. A to je i moje životní motto.

A na to balíte i holky?
Tak to bych neřekl. (Smích) Spíš na dobrou náladu, na to, že hodně mluvím…

profimedia-0613014449.jpg
Foto: Profimedia

Co byste uvařil dívce na prvním rande?
Já bych hlavně vařil s tou slečnou. A asi bychom uvařili nějaký salát. Hodně jsem si v poslední době oblíbil mozzarellu, grilovanou kukuřici, tak něco takového svěžího.

Je i ve vaší nové kuchařce nějaký salát, který byste doporučil na první rande?
Na první rande bych spíše doporučil vařit to, co má ten daný člověk rád a co už třeba někdy vařil. Ale ano, je tam salát, který by se hodil k romantickému večeru.

Jsou nějaké chyby, kterých se začínající kuchaři dopouští stále dokola?
Já jsem třeba jednou kdysi dávno vařil těstoviny ve studené vodě. Ale největší chybou je, že lidé málo dochucují. Bojí se soli a koření. Přitom to je na vaření ta největší zábava!

Reklama