V dnešní době je život skutečně složitý a hektický. Existuje tolik věcí, které je třeba udělat a na které je třeba pamatovat. Pračky s funkcí Time Manager umožňují zvolit si délku pracího cyklu, a tím získat kontrolu nad svým časem. Zákazníci již tedy nemusejí spoléhat pouze na přednastavené programy a přizpůsobovat praní svůj čas. 

 

Automatické pračky jsou vybaveny velkým a přehledným LED displejem u základních modelů a LCD displejem u modelů pro náročné zákazníky, na nichž se zobrazují informace o zvoleném režimu praní. Nevyhovuje-li zákazníkovi délka zvoleného programu, může jeho trvání upravit. Nejvyspělejší modely praček zobrazují na LCD displeji také informace o tom, za  jakou dobu bude prádlo vypráno. Ostatní modely uvádějí čas zbývající do konce pracího cyklu. Pračka dokonce sama rozpozná nevhodně zvolený program v závislosti na druhu vloženého prádla.

 

 

„Automatická pračka vybavená inteligentní technologií Time Manager dává spotřebitelům skutečnou kontrolu nad využíváním jejich času,” uvedl Jaromír Šiška ze společnosti Electrolux. Proč by se člověk měl přizpůsobovat domácím spotřebičům? Zákazníci jistě ocení, že se přístroj dokáže pružně přizpůsobit rytmu jejich života.”

 

Technologii Time Manager vyvinula společnost Electrolux na základě průzkumu mezi spotřebiteli. Zákazníci v něm často uváděli, že se trváním pracovního režimu spotřebiče cítí omezováni. Současné automatické pračky většinou perou prádlo důkladněji, než je ve skutečnosti nutné, prací cykly jsou pak ve srovnání se staršími modely praček delší.

 

Ne vždy je u některých programů dlouhá doba praní bezpodmínečně nutná,” domnívá se Jaromír Šiška ze společnosti Electrolux. Přestože je čas velmi důležitým faktorem pro kvalitně vyprané prádlo, moderní technologie umožňují zkrátit dobu pracího cyklu, aniž by tím byla ovlivněna kvalita vyprání. Time Manager je toho nejlepším příkladem.”

 

Kromě možnosti rozhodovat o délce doby praní nabízí společnost Electrolux také řadu jiných funkcí, jako je například:

 

1)                                                      Vrcholný výkon A+A

-                                                          - dnes nestačí, aby bylo prádlo pouze čisté. V moderní době se moderní pračka setkává s různými druhy moderních textilií. Zvláštní programy dobře pečují o všechny druhy textilií a zajišťují vrcholné výsledky praní. Tento vrcholný výkon kombinující zvýšenou kvalitu praní s nejnižší možnou spotřebou energie dělá z praček Electrolux skutečně spotřebiče s vrcholným výkonem.

 

2)                                                      Pračky s vrchním plněním – Easy Open / Easy Open PLUS

-                                                          - otevírání bubnu pračky s vrchním plněním bylo dříve složitou záležitostí. U nových bubnů Easy Open to je již minulost. Nyní je možné buben otevřít jedním prstem.

 

3)                                                      Jedinečná přihrádka na prací prostředek

-                                                          - díky umístění přihrádky pracího prostředku k zadnímu otvoru je plnění pracího prostředku mnohom snadnější. Čištění přihrádky ještě nikdy nebylo tak snadné jako nyní. Přihrádka je nyní vyjímatelná, stačí ji vysunout ven, oddělit od sebe obě její části a vyčistit je. Žádné složité upevňování, žádné skřípnuté prsty.                        

 

MYSLÍME SI, ŽE BYSTE MĚLI ROZHODOVAT VY, KDY JE ČAS SKONČIT S PRANÍM!

 

Chcete-li se blíže seznámit i s technickými parametry těchto chytrých praček, tak se přijďte podívat na www.electrolux.cz nebo klikněte SEM 

 

Připravili jsme pro Vás se společností Electrolux Velkou soutěž, pokud chcete mít šanci vyhrát, tak soutěžte ZDE.