Ve Velké vánoční soutěži jste mohli získat mnoho cen. Jednou z nich je i krásný nový fén Philips Dry Control v hodnotě 2000 korun!

Philips

Získat tento krásný fén má čtenářka, která nejvíce během soutěže diskutovala a není ostatními považována za spamerku. Tedy diskutuje k věci, a nikoli jen za účelem získat výhru. To ale z redakce těžko posoudíme, protože není v naší moci sledovat všechny diskuze v magazínu probíhající, proto...

ROZHODNĚTE, KTERÁ Z PRVNÍ PĚTICE ČTENÁŘEK NENÍ SPAMERKOU A ZASLOUŽÍ SI VÝHRU!

Hlasovat můžete u každé čtenářky pouze jednou. Jde o pět čtenářek v pořadí, které získaly podle aktivity v diskuzích. Cenu získá ta čtenářka, která diskutovala nejvíce a u které se většina z vás (nad 50 procent) shodne na tom, že se v diskuzích nechovala jako spamerka a cenu si zaslouží.

Číslo čtenářky uvádí její pořadí na začátku hlasování: 1. je tedy čtenářka, která diskutovala ze všech nejvíce, a pokud získá 51 procent vašich hlasů, obdrží fén Philips, 2. je čtenářka která diskutovala jako druhá nejvíce a fén obdrží, pokud čtenářka s číslem 1 obdrží 50 a méně procent vašich hlasů a zároveň sama získá 51 a více procent vašich hlasů, atd, atd...

Neradi bychom ovlivňovali hlasování, přesto musíme podotknout, že jsme se v redakci shodli a jsme rádi, že jde o pětici čtenářek, které diskutují v magazínu Žena-in pravidelně, a považujeme tedy hlasování jen za formalitu. Ukončíme ho ve čtvrtek 7. ledna 2010 v 9.00 hodin dopoledne.

Reklama