Před časem se na našem magazínu vzedmula debata o tom, že současné stránkování diskusí je nesmyslné. Rozhodněte o tom, zda ho zachovat, nebo změnit.

Systém A stávající

Naše současné diskuse jsou uspořádány tak, že každý příspěvek má číslo, které se nemění, ale stránka, na které se vyskytuje, se s rostoucím počtem příspěvků mění. Nejnovější příspěvek – tedy ten, který se napíše jako poslední, se zařadí vždy na začátek stránky 1. Příspěvek se posouvá stránkou níž – až se za čas se přesune na stránku 2, 3, 4…  

Logika je v tom, že nejnovější zprávy najdete vždy na titulní stránce, tedy stránce 1.

Systém B – možná alternativa

Běžný je i systém stránkování tak, že při stránkování 30 příspěvků na stránce je příspěvek 1 vždy na stránce 1, příspěvek číslo 31 vždy na stránce 2. A tak dále. Výhodou tohoto systému je, že si můžete říct jako v knize: „Podívej  se na stránku 25, co tam ta holka píše… nevýhodou že je matoucí, že je nejnovější příspěvek na stránce třeba 3256. Ta stránka 3256 se zobrazí po kliknutí na diskusi jako první, ale nejdříve bude mít jen 1 příspěvek, pak 2,3 a po naplnění 30ti příspěvky se vygeneruje stránka 3257.

Rozhodnutí, zda systém řazení příspěvků předělat, necháme na vás. Rozhodněte v anketě, kterou z těchto variant chcete!

Děkujeme a těšíme se i na další vaše návrhy na vylepšení našeho/vašeho magazínu Žena-in.cz

Reklama