Víte, která kráska by měla zvítězit ve dvanáctém ročníku soutěže Česká Miss? Tak pro ni hlasujte prostřednictvím SMS. Můžete tak nejen podpořit svoji favoritku, ale zároveň i přispět na dobrou věc! 

Dívku, která získá titul Česká Miss 2016, vybere porota při televizním finále. Budou to ale diváci, kteří svými hlasy rozhodnou o titulech Česká Miss World 2016 a Česká Miss Earth 2016.

Jedním z cílů soutěže Česká Miss je pomáhat potřebným, a proto z každé odeslané SMS bude část věnována kontu AVON na podporu boje proti rakovině prsu. „Nikdy nevíte, kdy se to stane vám, nebo někomu z vašeho blízkého okolí. Nebuďme lhostejní k nešťastnému osudu druhých. Cena jedné SMS je pro většinu z nás zanedbatelnou částkou, která může jedné dívce splnit sen a další ženě zachránit život. Není tohle smyslem soutěží krásy?“ říká ředitelka České Miss Marcela Krplová. 

Na obrazovkách se už objevily i medailonky finalistek, které byly natočeny během čtrnáctidenního soustředění v Thajsku v oblastech Pattaya, Phuket a Bangkok. To aby bylo podle čeho vybírat.

ceskamiss

Diváci mohou hlasovat zasláním SMS ve tvaru „M(mezera)x“, či „Mx“ kde „x“ je číslo nominované soutěžící v rozsahu 1 – 10 (číslo soutěžící) na telefonní číslo 906 02 10. Počet SMS je neomezený a cena jedné SMS je deset korun. Zároveň se tím hlasující zařadí do soutěže o zájezd do Thajska, nebo diamantové šperky. Podpořit vybranou favoritku je možné také na webových stránkách iprima.cz/miss. Internetové i SMS hlasování bude ukončeno během přímého přenosu finálového večera zhruba ve 22.20.

Přímý přenos finále soutěže Česká Miss 2016 z Obecního domu vysílá televize Prima v sobotu 2. dubna 2016 ve 20.15.  

Reklama