Příspěvek proložený mnoha fotografiemi zaslala čtenářka Ema. Dnešní téma zní - jste podobná svému psu? Ema některé společné rysy nachází, ale nachází i mnoho rozdílů, například nemá ráda tlusté maso...

Další čtenářkou, která se v dnešním tématu rozhodla porovnat se svým psem, je Ema...


ema

Od svých deseti jsem měla vždy nějakého psího kamaráda. Až na krátkou přestávku, kdy se mi narodili syn a dcera. Malé štěňátko jezevčíka jsem ale vozila už na kočárku své 10měsíční dcery.

ema

Když jedeme na víkend k babičce a náš mazel není s námi, musím se jít večer vyvenčit s tím jejím. Procházka mi jednoduše chybí.

ema

Co se týče rasy, vybírám si samozřejmě pejska podle povahy i vzhledu. Mám ráda hnědou barvu, proto byli mí pejsci převážně dohněda. A hlavně s dlouhýma ušima. Já také miluji uši svého psa:), jak zpívaly postavičky ze Sezamové ulice.

ema

Naším současným miláčkem je bígl. Pokud srovnám nás dva, neztrácím chlupy, nesnáším tlusté maso a ohlodávání kostí, rozhodně se nezaběhnu za pěknou fenou. Oba máme hnědé vlasy (chlupy), spíme ve stejné posteli (zarytí odpůrci prominou), milujeme procházky v lese a na poli, poměrně rychle se spřátelíme a dlouhá samota nám nedělá dobře.

ema

Ema

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 2. 7. 2012: Vy a váš pes

  • V čem se podobáte svému psu?
  • A v čem se on podobá vám?

Posílejte mi příspěvky k tomuto tématu ideálně formou příběhů, ale můžete zvolit i jinou formu, například srovnávací. Vaše texty očekávám nejpozději 2. 7. 2012 v 15.00 hodin v e-mailové schránce redakce (viz níže). Pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění a tím pádem i šanci na získání krásného kosmetického dárku, nechť je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec. A jaký dárek jsem si pro jednu z přispěvatelek připravil? Je to zmatňující tónovací péče: GARNIER BB Cream 5v1.

bb

Reklama