„Po dvou letech vztahu jsme se s Kubou vzali, ale manželství nám bohužel vydrželo jen dva roky. Už je to rok, co jsme se rozvedli a důvodem bylo právě to, že se mi ho nepodařilo zlomit v jeho rozhodnutí nemít děti. A ne že bych se opravdu hodně nesnažila,“ popisuje Anna.

64e88d2673596obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Ta prý udělala všechno možné pro to, aby si Jakub děti zamiloval a zatoužil po vlastním. Vyráželi na výlety s kamarády s dětmi, často o dětech před svým manželem mluvila. Po několika letech došlo i na prosby a potom i na výhružky rozchodem. K tomu nakonec skutečně došlo. Anna si nedovedla svůj život bez dětí představit a Jakub už nechtěl snášet neustálý nátlak. Rozvedli se, i když se zdálo, že jeden druhého pořád milují, alespoň Anna si to tedy myslela.

„Pořád jsem doufala, že si to rozmyslí, vrátíme se k sobě a ty děti nakonec mít budeme, jenže tři měsíce po rozvodu jsem ho potkala, jak se vede za ruce s jinou ženou a z Facebooku jsem se nedávno dozvěděla, že se Jakubovi s tou ženou narodilo dítě. Sdílel šťastné fotky své nové rodinky. Nemohla jsem tomu uvěřit. Mně ho nedal pět let a s ní si ho udělala po třech měsících. Neudržela jsem se a napsala jsem mu opravdu hodně zlou zprávu a on odpověděl, že ho to mrzí, ale až po boku nové partnerky zjistil, že ona je ta, kterou si dovede představit jako matku svých dětí. No věřili byste tomu?“ ptá se zdrcená Anna.

Zdroj: respondentka Anna

Čtěte také: