Zahřejte na Valentýna nejen svého milovaného, ale i sebe! V nepříjemném únorovém počasí si uvařte šálek čaje, který rozehřeje nejen prokřehlá těla, ale i vaši náladu. Pro vašeho miláčka uvařte lahodný čaj Pickwick Sweet Apple. Čaj s příchutí jablka s karamelem a skořicí navodí láskyplnou atmosféru i u vás doma.

Čaje z nové řady Pickwick Delicious Spices vám otevřou zcela nové obzory. Na trhu jsou k dostání za maloobchodní cenu 44,90 Kč.

Pickwick

O čaji Pickwick:

Historie čajů Pickwick je spojena s firmou Douwe Egberts. Již v roce 1753 otevřeli Egbert Douwes a jeho žena Akke Thijsses v holandském městečku Joure svůj obchod a položili tím základy dnešní společnosti Douwe Egberts. Až do první světové války prodávali široký sortiment zboží, ale hlavně kávu, tabák a čaj.

Své současné jméno získal čaj Pickwick v roce 1936, kdy ve snaze najít pro čaj Douwe Egberts více anglicky znějící jméno, navrhla žena tehdejšího ředitele název Pickwick. Inspirací jí byl její oblíbený spisovatel Charles Dickens a jeho dílo „Kronika Pickwickova klubu“.

 

Reklama