Značka NESCAFÉ uvádí novinku z řady prémiových káv NESCAFÉ Gold pojmenovanou Crema. Exkluzivní rozpustná káva je vyrobena z kávových zrn s vysokým podílem Arabiky a vyznačuje se svým intenzivním aroma a lahodnou pěnou na hladině – baristy nazývanou crema. S NESCAFÉ Gold Crema prožijete chvilky s kvalitní kávou plnou krémového pohlazení.

Nescafé

Nová káva NESCAFÉ Gold Crema představuje malý zázrak mezi rozpustnými kávami. Nejkvalitnější výběr kávových zrn s vysokým obsahem Arabiky dodávají kávě nezaměnitelné aroma a bohatou chuť.

Dokonalý zážitek z kávy přináší krémová pěna na hladině, kterou profesionální baristé nazývají crema. Vzduchové bublinky tvořící cremu jsou uzamčené již během výroby uvnitř jemného kávového prášku a po zalití horkou vodou vystupují na hladinu a vykouzlí jemnou krémovou pěnu. Aby byla crema perfektní, je třeba dodržet několik kroků.

Nescafé

Proto připravilo NESCAFÉ Gold Crema speciální rituál pro správnou přípravu kávy, díky němuž si svůj šálek vychutnáte ještě více. Jedním z klíčových kroků je například správně odtočená voda z kohoutku, nebo přesná teplota vody na zalití kávy. Důležité je také o kávu dobře pečovat, proto má sklenice specifický systém uzavírání, díky němuž zůstává káva i po otevření vždy čerstvá.

Nescafé

Káva NESCAFÉ Gold Crema je k dostání v exkluzivní sklenici o obsahu 100 g za 149,90 Kč nebo 200 g za 229,90 Kč.

www.nescafe.cz

Reklama