Také milujete slunečná odpoledne strávená na terase s přáteli? K tomu neodmyslitelně patří také grilování a lehké letní saláty. Nechte se inspirovat a oživte své oblíbené pokrmy olivovým olejem. Ogrilujte dobře ochucenou cuketu či papriky plněné sýrem, anebo si připravte čerstvý zeleninový salát. Potěšíte nejen své chuťové pohárky, ale také si udržíte štíhlou linii.

Minerva

Grilovačka s přáteli

Minerva

Na grilované maso nebo do salátu se hodí Minerva Extra panenský olivový olej, který mimo jiné skvěle poslouží i při pečení sladkých dobrot. Vyrábí se výhradně lisováním za studena, díky kterému si zachovává vynikající aroma. Je jedinečnou ingrediencí, která by neměla chybět v žádné kuchyni. Má výraznou chuť čerstvých oliv s příjemným aromatem a velice nízkou kyselost. Kromě lahodné chuti dodává tělu vitamíny, které posilují imunitu a podporují trávení.

 

Teplá večeře

Minerva

Pokud se rozhodnete jíst zdravě, nemusí to hned znamenat, že se vás jídelníček promění v jeden velký salát. I vařené pokrmy totiž můžete odlehčit použitím vhodného olivového oleje. Minerva Classic je pro svoji jemnost určený výhradně na vaření a díky svému složení pokrmům dodává lehkost. S Minervou si tedy můžete dopřát lehké a zdravé dobroty každý den, a to ať už připravujete jídlo v troubě nebo na pánvi. 

 

Buďte Bio

Minerva

Ochutnejte olivový olej, který potěší i ty nejnáročnější spotřebitele. Je vyráběný v souladu regulí pro organické BIO výrobky – od pěstování oliv až po zpracování. Díky příjemnému aroma a nezaměnitelné chuti čerstvých oliv promění vaše pokrmy v delikatesu. Hodí se jak do teplé, tak do studené kuchyně.  Důležitou vlastností Minerva Bio extra panenských olivových olejů je nízká kyselost, která je vždy mezi 0,1 % a 0,6 %. Tato zdravá pochoutka by neměla chybět v žádné kuchyni.

 

Výrazná chuť oliv

Minerva

Prémiový olivový olej Minerva Kalamata dostal své jméno podle hlavního města slunné řecké provincie Messénie na jihozápadě Peloponésu. Právě v messenském údolí, kde slunce svítí více než 3 tisíce hodin v roce, vzniká pod rukama pečlivých pěstitelů jedinečný olivový olej z těch nejkvalitnějších surovin. Charakteristický je svou plnou chutí a silnou nezaměnitelnou vůní. Vhodný je k přípravě těstovin, salátových dresinků či grilovaného masa a skvěle chutná i samotný s čerstvým pečivem.

Více o řeckých olivových olejích Minerva naleznete na www.minerva-foods.com/cz.

Máte ráda olivové oleje Minerva? Pak neváhejte a zapojte se do soutěže! Soutěž probíhá ZDE

Reklama