adidasAdidas představuje nový sprchový gel Gym Vibes, díky kterému každá žena pocítí skvělý pocit povzbuzení po celodenním shonu.

Nové gelové složení bylo vyvinuto ve spolupráci s vrcholovými sportovci tak, aby vyvolávalo stejné pocity, jaké známe ze sportu. Během fyzické námahy totiž naše tělo uvolňuje endorfiny, díky nimž prožíváme pocity štěstí a dobré nálady. Stejné pocity nyní můžete zažít s novým sprchovým gelem adidas Gym Vibes. Budete se cítit perfektně na těle i na duši.

Sprchový gel Gym Vibes je obohacený o ovocný komplex z přírodních výtažků z ananasu a esenciálních olejů mandarinky a pomeranče. Ovocné nóty spolu se svěží vůní a zářivou žlutou barvou gelu povzbudí vaše smysly. Sprcha se pro vás stane senzačním zážitkem, který zajistí, abyste se cítili skvěle a byli plní energie.

Ergonomicky tvarované balení s praktickým bílým zaklápěcím uzávěrem vypadá hravě a moderně. Průsvitný obal působí díky růžovému nápisu a zářivě žluté barvě gelu s bublinkami neobyčejně a naprosto nepřehlédnutelně!


Vanessa Raw

Tváří sprchového gelu adidas Gym Vibes pro ženy se stala britská triatlonistka Vanessa Raw, která je známá nejen pro své výkony ve vrcholovém sportu, ale také pro svůj skvělý vzhled.
Ona sama říká: „Jako atletka trávím každý den spoustu hodin tréninkem. Nemohla bych to dělat, kdybych nezažívala ten fantastický pocit euforie, jenž se dostaví po těžké fyzické námaze. Zbožňuji horkou sprchu, kterou si po tréninku dávám, a stejně tak úžasné povzbuzení, které mi přináší ovocná vůně nového sprchové gelu Gym Vibes. Vykouzlí mi na tváři úsměv po celý zbytek dne.“

Příště, až si budete chtít udržet vysokou laťku při tréninku, začněte s novým sprchovým gelem pro ženy Gym Vibes. Rozechvějte své smysly!

Sprchový gel Gym Vibes doplňuje řadu osmi sprchových gelů adidas pro ženy:

adidas

  • Gym Vibes - povzbuzující sprchový gel
  • Soft Cotton - hydratační sprchový gel
  • Full Vitality - revitalizační sprchový gel
  • Daily Scrub - peelingový sprchový gel
  • Fresh Boost - sprchový gel osvěžující tělo i mysl
  • Body Fitness - osvěžující sprchový gel s masážními perličkami
  • Full Balance - relaxační sprchový gel
  • Hair and Body - výživný sprchový gel 2 v 1

Doporučené maloobchodní ceny:

Sprchový gel pro ženy Gym Vibes 69 Kč / € 2,59
Více najdete na www.coty.cz

Reklama