Kamarádky nacházíme, ale bohužel i ztrácíme. Jak dokáže přátelství rozházet alkohol, se dočtete v příspěvku, za který děkujeme další čtenářce.

Znaly jsme se od střední. Tehdy jsme se spíš hodně bavily, ale přimo kamarádky jsme nebyly. To přišlo později.

Po škole jsme se jedna druhé ztratily z očí, založily rodiny. Setkaly jsme se po čase, kdy už naše dětičky poporostly. Padli si do oka děti i manželé. Stýkaly jsme se prakticky každý víkend, hodně si telefonovaly.

Pak jsem se rozváděla a ona a její rodina mi hodně pomohly. Těšila jsem se na víkendy, kdy jsme obě rodiny trávily spolu volné chvíle, hrály hry, koukaly na telku, grilovaly, jezdily na výlety a myslela jsem si, že to vydrží ještě spoustu let. Nakonec nás rozdělil - alkohol.

Vždy pila hodně, bohužel do toho "spadla" najednou a rychle. Začala být vulgární, agresivní, přestala mít zájem o rodinu a okolí. Jakýkoliv pokus s ní v tomto směru dopadl špatně. V lepším připadě se urazila, v horším se s dotyčným pohádala a přestala komunikovat. No a to se stalo i mně. Po posledním hovoru mě začala naprosto ignorovat a zcela mě odstřihla.

Je mi to líto. Nejen našeho přátelství, ale i jí a její rodiny.

Milá čtenářko, je to smutný příběh, ale bohužel, takový už je život. Někdy dává, ale také bere. Ale možná ještě není všechno ztraceno.

Co vy na to, milé ženy-in? Svěříte se nám také? Napište nám na téma Kamarádky a pošlete na ardesu:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama