Jeden je idolem žen a hvězdou akčních trháků, druhý ženy svým vzhledem většinou spíš odpuzuje. Přesto jak roky běží a pánové stárnou, začínají se jeden druhému podobat jako vejce vejci. Je snad něco, co před slavný herec a úspěšný muzikant veřejnosti i sami sobě tají?

Zpěvák Marilyn Manson na sebe upozornil především zvrácenými videoklipy, texty a hudbou. A také potřebou prznit svůj už tak ne moc přitažlivý vzhled strašidelným make-upem, kovovými zuby nebo kontaktními čočkami. Poslední dobou už ale od excentrického zjevu poněkud ustoupil, odložil líčidla a hle – vyklubal se z něj celkem normální chlap.

O to víc překvapuje veřejnost výrazná podoba z hercem Nicolasem Cagem. Teď je jen otázkou, zda Marilyn Manson zraje do krásy, nebo Nicolas Cage stárne do… ehm… nekrásy :) .

Oba „utajení bratři“ mají také shodně slušné úspěchy u slavných žen. Marilyn Manson v minulosti randil s hvězdou burlesky Ditou Von Teese, či herečkami Rose McGowan a Evan Rachel Wood, spekulovalo se i o jeho vztahu se zpěvačkou Lanou del Rey. Nicolas Cage byl ženatý s bývalou manželkou Michaela Jacksona Lisou Marií Presley a s herečkou Patricií Arquette, mluvilo se i o románku s Angelinou Jolie a Sarah Jesiccou Parker.

Který z „bratrů“ je pro vás zajímavější?

\ysdf \acdfa syfsf

Reklama