rozchodnice.jpg

Stres bývá obvykle spojen i s úbytkem energie a vyčerpáním. I tento problém dokáže rozchodnice růžová řešit, protože nejenže snižuje vyplavování stresových hormonů, ale také podporuje energetický metabolismus na buněčné úrovni, a tím organismu zajistí doplnění chybějící energie. Navíc rozchodnice růžová obsahuje řadu antioxidantů, které pomáhají chránit buňky před poškozením volnými radikály, které jsou produktem metabolismu a stresu. 

Jestliže se potýkáte s nedostatkem energie, který plyne ze zvýšeného stresu například v práci či při řešení náročných rodinných situací, nebo prostě jen cítíte „jarní únavu“, můžete vyzkoušet přípravek Vitango®, který obsahuje extrakt z kořene rozchodnice růžové ve farmaceutické kvalitě. 

Léčivý přípravek Vitango® je indikován právě k léčbě únavy a sníženého výkonu a také pro lepší odolnost vůči působícímu stresu. Snižuje vyplavování stresových hormonů, jako jsou adrenalin a kortizol, a zvyšuje tvorbu energetických molekul v buňkách, a tím zmírňuje únavu a vyčerpání. 

Vitango® žádejte ve své lékárně, kde je k dostání bez lékařského předpisu. Snadno jej také objednáte na lékárenských e-shopech. 

S Vitangem ® můžete dobít vaše tělesné baterie a ulevit tělu od nepříjemných příznaků stresu a vyčerpání. 

64463bbe2a90f40639.jpg 

Povinný text: Vitango potahované tablety je lék s obsahem suchého extraktu WS® 1375 z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. 
 

Více na www.vitango.cz