Někteří pánové při rozchodech používají zvláštní techniku. Věděla jste, že existují věty, kterými vás mohou získat, pokud spolu nechodíte, a tou samou větou se vás zbavit, jste-li už ve vztahu?

break

Každý den se na světě rozejdou miliony párů. Každý na to jde jinak. Někdo pošle smsku, jiný to řeší z očí do očí a další prostě uteče. Slyšela jsem, že ženy dokážou být při rozchodech zákeřné, je-li rozchod iniciován právě ženou. Ovšem i někteří pánové mají osobité know-how.

Svými rozchodovými zkušenostmi vás oblažovat nebudu, neb jsou jen velmi, velmi malé. Ale trochu jsem zapátrala ve svém okolí a našla jednu velice zajímavou pánskou fintu. Možná jste si toho doteď nevšimla, možná jste neměla ani to štěstí si podobným rozchodem projít, ale přinejmenším znáte aspoň jednu osobu, která to prožila.

O co jde? Především o to, že vás k rozchodu vlastně donutí, protože na to sami nemají „gule“. Je to taková sladká, jemná manipulace, kdy si nakonec sama řeknete: „Já mám na víc!“

Je to zákeřné. Existují totiž věty, které muži používají, aby vás získali, a tytéž se dají použít i k tomu, aby se vás zbavili. Když spolu nic nemáte a řekne vám některou z těchto vět:

„Závidím muži, který tě dostane.“
„Jsi mnohem lepší než já.“
„Jsi pro mě až příliš dobrá.“
„Jsi dokonalá, určitě si k sobě najdeš krásného, bohatého a hodného partnera.“

Můžete to brát jako kompliment. Ale pokud tohle zaslechnete od muže, s nímž máte oficiální vztah, svolejte kamarádky, kupte si víno a pusťte si romantický film, protože ten vztah už zase oficiálně nemáte.

Dnes si budeme povídat o rozchodech. Napište nám, cokoliv vás napadne. Popište rozchody, kterými jste prošla, způsob, jakým se rozcházíte vy. Napište nám o nejoriginálnějším rozchodu, o kterém jste kdy slyšela.

Své příspěvky na téma ROZCHOD posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé e-maily budeme v průběhu dne zveřejňovat a jednu z vás také odměníme. Tentokrát hrajeme o dárkový balíček čajů Pickwick se stylovým hrnečkem.

Reklama