Prožila jste někdy těžký rozchod? Hádky a zklamání… Seznámit se dnes můžete na internetu, přes inzerát v novinách, využít služeb seznamovací kanceláře… Ale rozchod, rozchod za vás nikdo neobstará. Tedy alespoň u nás zatím ne. V Singapuru je to jiné.

The Straits Times přinesly šokující zprávu: Dynamicky se rozvíjející firma Just Divorced!, která se objevila před necelým půl rokem, získává podle průzkumů zvláště mezi mladými na oblíbenosti.

O co jde? Princip je jednoduchý – chcete-li se v Singapuru rozejít, nemusíte se vystavovat stresové situaci, stačí využít služeb firmy Just Divorced!, která poskytuje rozchody v mnoha cenových kategoriích. Nejlevnější je elektronický rozchod, váš partner obdrží SMS a internetovou zprávu.

Firma se ale snaží ušít každému rozchod tak říkajíc na míru, proto přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně. Nabízí rozchody žertovné, dramatické i šetrné. Kromě individuálního přístupu je zajímavá i komplexnost řešení rozchodů. V Just Divorced! se postarají i o nelehkou bytovou situaci rozešlých párů a nabízí také službu následného seznámení s někým již dříve úspěšně rozešlým.

Pracovníka nebo pracovnici Just Divorced! můžete potkat prakticky kdekoliv. Můžete je čekat s kyticí u dveří, ale potkat náhodně na ulici, třeba v roli stánkaře. U luxusnějších rozchodů se vám může přihodit, že vás osloví neznámý muž například cestou z práce, pozve vás do kina, zaplatí vám večeři, koupí vám malý dárek a na konec příjemného večera od něj obdržíte tu neblahou zprávu…

Jak hlásá reklamní kampaň, už se prý stalo, že muž nechal pro dívku, se kterou se chtěl rozejít, zakoupit týdenní dovolenou. V Just Divorced! to nastražili jako výhru v loterii, dotyčná dívka se o rozchodu, podle přání zákazníka, dozvěděla cestou v letadle, hned si pak na dovolené našla nového přítele.

Žijete-li v Singapuru, můžete se setkat s billboardy šťastně rozešlých párů… Mezi mladými Singapurci je služba hitem. Adolescenti se rozcházejí jak na běžícím pásu. Jsou páry, které si dávají rozchod přes Just Divorced! jako dárek, následně se usmiřují. Jsou páry, které se pomocí rozchodové kanceláře rozešly už více než desetkrát, rekordní počet je zatím 33 rozchodů na jeden pár.

Položili jsme několika lidem otázku:
„Využili byste služeb rozchodové kanceláře?“

Mirek z Petřin
Kdyby mi vyhádali psa do opatrovnictví, tak určitě. .:)

Alice z Ústí nad Labem
Jó, to byly časy, kdy jsem se potřebovala někoho zbavit...
Teď bych spíš potřebovala poradit, jak se z rozchodu zahojit.

Tereza z Vysokého Mýta
Těžko říct, pokud chybí dobrá vůle, nezmůže nic ani kancelář...

Josef z České Třebové
Ano, kolejové rozchodníky jsou často odlišné a nerad bych riskoval, že má drezína vykolejí...

Tamara z Loun
Nechtěla, tyhle věci si musí ti dva rozchodníci vyřešit sami. Ani do manželské poradny bych nešla, neshody se nejlíp řeší ve dvou.

  

 

 

Využila byste někdy podobnou službu, kdyby byla na našem trhu k mání? Myslíte, že by u nás „rozchodka“ našla své uplatnění? Prožila jste někdy těžký rozchod? Přijdou vám lidé, kteří nedokážou říct partnerovi, že se s ním rozchází, jako zbabělci?