Myslíte si, že je největší ubohost rozejít se s někým přes SMSku, případně přes e-mail?  Ano, to je pravda, ale může být i hůř. Právě jsme v redakci na vlastní uši slyšely rozchod přes telefon a ještě k tomu v přímém přenosu v rádiu, a stále tomu nevěříme.

Tak si tak sedíme v kanceláři, pracujeme, a najednou se z rádia ozve něco, co doteď nechápeme. Na jedné nejmenované stanici mají nějakou „spešl“ super akci ve stylu „Rozejděte se po telefonu“. Nejdřív jsme si myslely, že jde o vtip, ale později jsme pochopily, že je to realita. Nějaký „hrdina“ neměl tu kuráž, aby svojí nyní již ex přítelkyni řekl, že už s ní nechce být. Vyřešil to proto velmi „frajersky“ a se slečnou se rozešel v přímém přenosu, kdy jí to, že dostává kopačky, musel ještě ke všemu sdělit moderátor pořadu. Jen ještě podotkneme, že spolu pár byl dlouhých šest let.

O tom, že se jedná o zbabělost největšího kalibru, se nemusíme ani bavit, stejně jako o tom, že by dotyčný zasloužil pěkných pár facek. Ovšem korunu tomu nasadil moderátor na závěr kopaček v éteru, kdy za rádio věnoval slečně poukázku na večeři v luxusní restauraci, to ji jistě velmi potěšilo... Tento dárek ovšem obdržel i zmíněný idiot, který na pátek třináctého a ještě k tomu den před svátkem zamilovaných své partnerce připravil takovéto překvapení.

Co k tomu dodat, ještě teď jsme nevyšly z úžasu, že se opravdu najde někdo, kdo rozchod řeší tímto způsobem. Doufáme, že se slečna z rozchodu brzy vzpamatuje, protože takový srab a hajzl za nějaké slzy nestojí!

asfsgf

Reklama