Červenou barvu rozbijete nudnost vybraného modelu. Je však důležité si dávat pozor, s jakými tóny jej budete kombinovat. S černými oděvy působí až příliš tvrdě. Když ale outfit doplníte o další barevný kousek, například šedý kabát, rázem máte stylovou kreaci. Odvážnou variaci bude tvořit černý svršek, kalhoty s trendy zvířecím motivem a červené doplňky v tlumeném odstínu. Upozorňujeme, že takový outfit je jen pro sebevědomé dámy.

Že červená s růžovou spolu neladí? Omyl! Naopak tvoří hravou dvojici. Nebojte se propojit dva doplňky ve veselých barvách.

Červená barva nejlépe vynikne na modrých denimových oděvech. Pořiďte si designově řešenou kabelku a zkombinujte s džínovou bundou, košilí či šaty.

Neutrální zemité tóny zjemní „tvrdost“ červené barvy. Pospolu jsou v příjemné, nenásilné symbióze.

Stydlivé ženy, které nejsou rády středem pozornosti, mohou zvolit tajemnější bordó odstín. Není příliš výstřední, přesto si drží sofistikovaný sexy šmrnc.

Pokud zvolíte červené doplňky, buďte střídmější v líčení. Jestli se nechystáte na večerní „tour de bar“, postačí vám řasenka a čirý lesk na rty. Odvážnější typy mohou lesk na rty vyměnit za rudou rtěnku.

Reklama