Slavná spisovatelka J.K. Rowlingová (43), která přivedla na svět kouzelnického učně Harryho Pottera, si střeží soukromí jako oko v hlavě. K nepříčetnosti ji proto rozlítila mapa Londýna, která detailně popisuje trasu, jak se dostat městskou dopravou či autem k jednotlivým luxusním sídlům celebrit, které v metropoli nad Temží žijí. Včetně přesné adresy i její rezidence.

Takzvaná Londýnská mapa hvězd, která se dá za pár liber bez problémů sehnat v každém knihkupectví či stánku s tiskovinami, tak naráz odtajnila desítky utajovaných adres celebrit, jako je Madonna, Elton John nebo J. K. Rowlingová.
Zatím jediná Rowlingová podala na vydavatelství mapy trestní oznámení. Doufá nejen ve stažení mapy z oběhu, ale i v tučné finanční odškodnění.
„Jsem člověk, který si cení soukromí nade vše. Kvůli zveřejnění mé adresy se zřejmě budu muset přestěhovat, protože už nyní se mi před barákem trousí desítky fanoušků denně,“ nechala se slyšet spisovatelka, která mapu celebrit bere jako útok na svou osobu. Spisovatelka tvrdí, že vydavatel chtěl, aby se stala spolu s dalšími celebritami terčem stopování a sledování.
Reklama