Značka Rowenta v rámci spolupráce s nadačním fondem M.E.G. Charity, nf. šíří osvětu o zdravějším životě, který jde ruku v ruce s čistým vzduchem. Čistička vzduchu má unikátní patentovanou technologii NanoCaptur pro účinnou a trvalou likvidaci formaldehydu, nejškodlivější látky v domácnosti. Ten se uvolňuje v bytě z různých stavebních a dekoračních materiálů, je obsažen ve vonných svíčkách či v cigaretovém kouři. Formaldehyd je Světovou zdravotnickou organizací klasifikován jako „lidský karcinogen“. Výsledky štrasburského výzkumu z tamní univerzitní nemocnice navíc potvrzují, že čistička vzduchu Rowenta Intense Pure Air XL odfiltruje až 100 % alergenů a desetkrát tak snižuje riziko vzniku alergické reakce.

V rámci zkvalitňování vzduchu v domácím prostředí značka Rowenta připravila speciální promo kód s 25% slevou na oficiálním e-shopu www.homeandcook.cz. Promo kód AIR2019 je platný od 1. 8. 2019 až do 31. 12. 2019.

Nadační fond M.E.G. Charity založila Michaela E. G. Mašková po nešťastné události, která zasáhla jejího tatínka. Michaela s rodinou trávila nekonečné hodiny v nemocnicích, během kterých M.E.G. zjistila velké nedostatky ve vybavení, ale také úplnou absenci některých důležitých přístrojů. Tento silný moment byl impulsem pro založení nadačního fondu, který slouží nemocnicím ke zlepšování kvality léčebného zařízení pro pacienty i jejich rodiny. Nadační fond pomáhá nemocnicím svými dobročinnými akcemi – výtěžky z nich slouží k financování kvalitního lékařského vybavení.

Foto: Influencerka Michaela E. G. Mašková předává čističku vzduchu Rowenta Intense Pure Air XL v brněnské nemocnici

Reklama